واكنش همتی به تحریم ثانویه بانكهای ایرانی

واكنش همتی به تحریم ثانویه بانكهای ایرانی به گزارش سیب پال همتی در واكنش به تسری تحریم های ثانویه به باقیمانده بانكهای ایرانی اظهار داشت: برخی از این بانك ها وظیفه انتقال منابع برای خرید دارو و مواد غذایی را به عهده دارند و بانكهای خارجی كه با این بانك ها مبادلاتی داشتند، عملا معافیت ها و مجوزهای لازم را برای تأمین مالی مبادلات دارو و محصولات غذایی دریافت كرده اند.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، عبدالناصر همتی در واکنش به تحریم های ثانویه آمریکا، اظهار نمود: هر چند درماه های گذشته برای تأمین دارو و غذای مردم به خاطر فشار حداکثری به شدت در مضیقه بودیم، ولی تابحال از مسیرها و روش هایی اجازه ندادیم هیچ گونه کمبودی در کشور ایجاد شود. از این پس هم بانک مرکزی در کنار بخش خصوصی، تمام تلاش خود برای تأمین دارو و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم از روش های مختلف به کار خواهد بست و اجازه نخواهد داد از این ناحیه فشار بیشتری بر مردم وارد شود.

وی تاکید کرد: این اقدام آمریکا بیشتر از آنکه اثر اقتصادی داشته باشد، برای اهداف تبلیغاتی و سیاسی داخلی آمریکا انجام شده است و نشانگر دروغ و فریب بودن ادعای حقوق بشر و انسان دوستی سران این کشور است و بطور قطع چنین اقداماتی در حافظه ملت ایران ثبت خواهد شد.
منبع:

1399/07/18
21:56:49
5.0 / 5
1179
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است