دستورات بهداشتی به بانكهای خصوصی در ایام اوج كرونا

دستورات بهداشتی به بانكهای خصوصی در ایام اوج كرونا كانون بانك ها و موسسات اعتباری خصوصی طی ابلاغیه درباب رعایت دقیق پروتكل های بهداشتی در اوج گیری پاندمی كرونا به اعضا این كانون چند نكته بهداشتی در این مورد اعلام نمود.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، در این ابلاغیه ذکر شده است که باتوجه به اوج گیری پاندمیک ویروس کرونا و به لحاظ حفظ سلامت کارکنان بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و کلیه مراجعین آنها، خواهشمند است همچون گذشته دستورات اکیدی بر رعایت نکات بهداشتی زیر صادر کنید تا برمبنای پروتکل های اعلامی ستاد ملی بیماری کرونا در کلیه واحدهای بانکی مورد اجرا قرار گیرد:
۱ - استفاده از ماسک در داخل شعب و ساختمان های اداری توسط کلیه کارکنان و مراجعین آنها و عدم ارائه خدمات به مراجعی که فاقد ماسک و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی است.
۲- در دسترس بودن مواد ضد عفونی کننده در کلیه واحدها برای کارکنان و مراجعین و عدم استفاده از لوازم التحریر مشترک.
۳- رعایت فاصله های بهداشتی مطمئن فی درخلال کارکنان و مراجعین و حتی الامکان نصب شیشه یا نایلون هم تراز با پیشخوان های بانکی.
۴- کوتاه کردن ساعات ارائه خدمات برای مشتریان تا ساعت ۱۴ و برای کارکنان حداکثر تا ساعت ۱۴: ۳۰ و صرف غذای کارکنان در منزل.
۵ - در قالب امکانات، دورکاری کارکنانی که دارای زمینه های بیماری های حاد هستند و بانوانی که دوران فرزند آوری را می گذرانند.
۶ - در صورتیکه امکانات و تعداد کارکنان در هر واحد ایجاب کند، استفاده از روش حضور نوبتی کارکنان در هریک از واحدها.
۷- نظارت کامل مدیران واحدها بر رعایت موضوعات فوق الذکر و توجه به سلامت دائمی کارکنان.1399/07/13
21:25:23
5.0 / 5
1498
تگهای خبر: بانك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است