سرپرست وزارت صنعت خبر داد؛

فروش فوق العاده 150 هزار دستگاه خودرو تا آخر سال 99

فروش فوق العاده 150 هزار دستگاه خودرو تا آخر سال 99 سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از برنامه فروش فوق العاده ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو با مدت زمان تحویل یك تا سه ماهه تا آخر سال جاری توسط ایران خودرو و سایپا اطلاع داد.


به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت، "جعفر سرقینی" شامگاه پنجشنبه در انتها چهل و چهارمین جلسه کمیته خودرو، اضافه کرد: بر مبنای مصوبه امروز جلسه کمیته خودرو مقرر شد، از مهرماه تا آخر سال جاری به شکل منظم و بدون وقفه، ماهانه ۲۵ هزار دستگاه خودرو از جانب خودروسازان درقالب فروش فوق العاده در اختیار متقاضیان خودرو قرار گیرد.
سرقینی تصریح کرد: این اقدام به منظور کاهش التهاب موجود در بازار خودرو و پاسخگویی به نیازهای واقعی خریداران آن است و در مجموع تا آخر سال جاری ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو از جانب دو خودروساز بزرگ کشور، به بازار عرضه خواهد شد.
وی افزود: برنامه ماهانه فروش فوق العاده ۲۵ هزار دستگاه خودرو، هیچ وقفه ای در سایر روش های فروش خودروسازان ایجاد نخواهد کرد و همه طرح های مصوب قبلی، به قوت خود اجرا خواهند شد، ضمن اینکه خودروسازان همچنان مکلف به ایفای تعهدات قبلی خود به مشتریان هستند.
به گفته سرپرست وزارت صنعت، حداکثر زمان تعیین شده برای تحویل ۱۵۰ هزار دستگاه خودروی یاد شده، یک تا سه ماه بعد از ثبت نام قطعی متقاضیان است.منبع:

1399/06/21
11:12:35
5.0 / 5
1657
تگهای خبر: بازار , خرید , دستگاه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است