عضو كمیسیون برنامه و بودجه:

سایپا در جهت خودكفایی و پاسخگویی به نیازهای مردم گام بر می دارد

سایپا در جهت خودكفایی و پاسخگویی به نیازهای مردم گام بر می دارد عضو شاخص كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینكه افزایش تحویل خودرو به مشتریان سایپا چندین مزیت دارد، اظهار داشت: این اقدام سایپا باعث آرامش در جامعه و جو روانی آرام در میان مردم می شود.به گزارش سیب پال به نقل از مهر به نقل از سایپا، جبار کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش تحویل خودرو به مشتریان سایپا در مدت اخیر به نسبت مدت مشابه سال قبل اظهار داشت: سایپا با این اقدام خود هم باعث آرامش در جامعه شده و هم یک جو روانی آرام و مطمئن در میان مردم ایجاد خواهد نمود.
وی اضافه کرد: این افزایش تحویل خودرو به مشتریان نشان از مدیریت خوب مدیران این شرکت خودروساز است و باید در سال جهش تولید شاهد ادامه این روند مدیریتی در بخش های مختلف تولیدی کشور باشیم.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: سایپا در جهت خوداتکایی، خودکفایی و پاسخگویی به نیازهای مردم گام برمی دارد و مجلس هم حامی این روند خواهد بود.
کوچکی نژاد اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی و نمایندگان در سال جهش تولید از هر اقدامی در جهت افزایش تولید حمایت خواهند کرد.
وی با اشاره به مشکلات قطعه سازان اضافه کرد: امیدواریم که با مدیریت خوب این مشکل هم برطرف شود.

1399/06/15
23:07:18
5.0 / 5
1409
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است