یارانه نقدی ۱۱۴ تایی شد

یارانه نقدی ۱۱۴ تایی شد صدوچهاردهمین مرحله از یارانه نقدی ساعت 24 فردا (20 مردادماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، از آذرماه سال ۱۳۸۹ تابحال یارانه نقدی با مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر نفر در هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
پرداختی مردادماه سال جاری که فردا (دوشنبه) انجام می شود، صدوچهاردهمین مرحله از واریزی این یارانه است که بدون تغییر مبلغ طی این سال ها بوده است.
چندماهی است که دولت آخرین وضعیت تعداد یارانه بگیران را طی نکرده ولی بر طبق گزارشی که در اواخر سال قبل اعلام شده بود همچنان حدود ۷۸ میلیون نفر در فهرست یارانه بگیران قرار داشتند که البته طی تکلیف قانون بودجه برای امسال و سال های گذشته دولت مکلف به حذف سه دهک بالایی از دریافت یارانه است.

اما همراه با یارانه نقدی مردادماه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی نیز پرداخت می شود.
از طرف دیگر از یارانه پرداختی به حساب خانوارها مبلغ اقساط وام یک میلیون تومانی قرض الحسنه نیز کسر خواهد شد که این دومین قسط آن است.
وام یک میلیون تومانی همان تسهیلاتی است که در جریان شیوع ویروس کرونا و برای پشتیبانی از خانوارها با پیشنهاد بانک مرکزی برای ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر پیش بینی شد که می توانستند با بیان تقاضا آنرا دریافت نمایند. این در حالیست که حدود ۲۲ میلیون خانوار از وام یک میلیون تومانی بهره برده و کسر اقساط آن نیز از تیرماه از حساب یارانه آنها شروع شده است.
قسط وام یک میلیونی ۳۵ هزار تومان و به مدت ۳۰ ماه از حساب یارانه بگیر کسر می شود.
1399/05/19
21:14:26
5.0 / 5
1760
تگهای خبر: بانك , بانك مركزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است