رئیس هیئت عامل ایمیدرو در جمع خبرنگاران اعلام كرد

چند شركت زیرمجموعه ایمیدرو در راه ورود به بازار بورس

چند شركت زیرمجموعه ایمیدرو در راه ورود به بازار بورس به گزارش سیب پال زنجان رئیس هیئت عامل ایمیدرو اظهار داشت: چند شركت زیرمجموعه ایمیدرو در حال آماده سازی برای وارد شدن به بورس است.خداداد غریب پور ظهر امروز (۸ مردادماه) در جمع خبرنگاران، با اشاره به ورود شرکت های دولتی به بورس، اظهار نمود: چند شرکت زیرمجموعه ایمیدرو در حال آماده سازی برای واردن شدن به بورس است.

وی با اشاره به ضرورت استخراج مواد معدنی، اضافه کرد: اولویت ما استخراج مواد معدنی فلزات آهنی و غیرآهنی و هم سنگ های زینتی در کشور است.

این مسئول با اشاره به اینکه بخشنامه صادره در حوزه گون کار اکتشافات را در حوزه معدنی در استان زنجان با چالش مواجه کرده است، افزود: اولویت ما همزیستی با طبیعت و حفظ اکوسیستم در طبیعت است و همه باید مطیع قانون باشند.

غریب پور با اشاره به اینکه در بخش معدن اعتقاد به توسعه پایدار داریم، خاطرنشان کرد: ۲۰ درصد کانی سنگ تولیدی معدن انگوران در استان زنجان استفاده و ۸۰ درصد سنگ های استخراج شده توسط معدن انگوران به استان های دیگر ارسال می شود.

معاون وزیر صمت در پاسخ به سئوالی در مورد استفاده از عایدات معدن انگوران در توسعه منطقه ماه نشان، عنوان کرد: این مورد جزو درخواست های مسؤلان استان زنجان هم بود.

وی تصریح کرد: بخشی از درآمدهای معدنی به حوزه های زیرساختی بخصوص راه تخصیص می یابد که در این حوزه با وزارت راه و شهرسازی همکاری داریم.

منبع:

1399/05/08
15:12:15
5.0 / 5
1939
تگهای خبر: بازار , بورس , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است