بیگی نژاد:

باید كمیته ای از كارشناسان برای حل مشكلات اقتصادی تشكیل گردد

باید كمیته ای از كارشناسان برای حل مشكلات اقتصادی تشكیل گردد سیب پال: یك عضو كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اصرار كرد كه امروز تشكیل كمیته ای متشكل از افراد متخصص و كارشناس برای حل مشكلات اقتصادی و ارائه راهكار بهترین گزینه روی میز است.


هادی بیگی نژاد در گفت و گو با ایسنا با اشاره به راهکارهای موجود برای حل مشکلات اقتصادی کشور بیان کرد: بنده معتقدم که ما برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور یک راه بیشتر نداریم و آن هم تشکیل کمیته ای از افراد کارشناس و متخصص در هر حوزه زیر نظر سران سه قوه است.
ایشان سپس اظهار نمود: تشکیل این کمیته می تواند در برنامه ریزی برای حل مشکلات نقش بسزائی داشته باشد. این کمیته باید از افرادی تشکیل گردد که زمان کافی و تخصص لازم را برخوردار باشند و برای حل هر یک از مسائل و مشکلات تخصصی هر حوزه ای اقتصاد یک بازه زمانی معشخص تعیین کنند ودر ظرف آن مدت با همفکری برنامه ای عرضه کنند.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: تشکیل این کمیته زیر نظر سران سه قوه منجر به همفکری تمام ارکان و بهره گیری از نظرات کارشناسان می شود که می تواند در حل امور نتیجه بخش باشد. این کمیته در بازه زمانی تعیین شده می تواند برای حل هر یک از مسائل برنامه ای عرضه کرده و گزارش خودرا به سه قوه عرضه نماید.
ایشان سپس اشاره کرد: هر کدام از حوزه های مسکن، ارز، خودرو و کالاهای اساسی مردم که امروز با التهاباتی رو به رو است نیازمند نظرات کارشناسی خود است و نمی توان برای همه این مشکلات یک نسخه اقتصادی پیچید بلکه باید در هر حوزه کارشناسان گرد هم آمده و در بازه زمانی مشخص راهکاری نتیجه بخش و عملیاتی برای حل مشکل عرضه کنند.
منبع:

1399/04/30
15:35:47
5.0 / 5
2346
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , عرضه , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است