شهرزاد مظفر:

طلب ما از فدراسیون فوتبال پول خرد است

طلب ما از فدراسیون فوتبال پول خرد است به گزارش سیب پال سرمربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان ایران اظهار داشت: مطالبات و پاداش های ما از فدراسیون فوتبال بابت قهرمانی در آسیا در حكم پول خرد است.به گزارش سیب پال به نقل از مهر، شهرزاد مظفر درباره مطالباتش از تیم ملی فوتسال و عدم دریافت پاداش قهرمانی آسیا از دو سال پیش، اظهار داشت: دیگر خسته شدیم. مطالبات محدودی بابت قهرمانی در آسیا داریم که پرداخت نشده است. اگر بیماری کرونا نبود، الان باید در مسابقات قهرمانی آسیا می بودیم. تعهدات آنقدر باقی ماند که به دور بعد مسابقات قهرمانی آسیا رسیدیم ولی به این تعهدات عمل نشده است. به نظرم این خیلی عجیب می آید.
سرمربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان ایران افزود: ما در ورزش بانوان در هیچ رشته تیمی و توپی این موقعیت را نداریم و حیف است که اینطور به آن نگاه نماییم و اینقدر بی اهمیت باشد. البته پیش از شروع مسابقات اهمیت پیدا می کند و مسئولان قول و وعده می دهند و وقتی محقق می شود تشریف می آورند و عکس هم می گیرند ولی تعهدات صورت نمی گیرد. این مساله تاثیر منفی روی تیم می گذارد. بازیکنان دیگر به قول مسئولان اعتماد نمی کنند. مسئولان بدانند وقتی تیم به مسابقات بعدی می رود بازیکن دیگر وعده را قبول نمی نماید.
مظفر اشاره کرد: مبالغ پاداش ها و معوقات ناچیز است و در هزینه هایی که فدراسیون می کند، گم است. این معوقات ما برای فدراسیون حکم پول خُرد را دارد. متعجبم و نمی توانم جوابی برایش پیدا کنم. تنها جوابی که آدم می تواند برای خودش پیدا کند این است که ما در اولویت یک تا چهار فدراسیون نیستیم که اگر بودیم در این دو سال نوبت ما شده بود. باید تاسف بخوریم.
سرمربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان ایران با اعلان اینکه امکانات ما خوب و استاندارد است، اظهار داشت: تجربه خودم وقتی در تیم ملی بودم تجربه خوبی است و فدراسیون در آن مقطع حمایت کرد و نتیجه اش هم قهرمانی تیم در آسیا بود. ما از نظر برنامه ریزی و هدف گذاری مشکل داریم. نمی توانیم برنامه طولانی مدت و چشم اندازی را برای فوتبال و فوتسال بانوان تدوین نماییم.
مظفر که هم اکنون سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان کویت است، با اشاره به کمک های فیفا برای توسعه فوتسال و فوتبال بانوان به کشورهای مختلف، اظهار نمود: فیفا تا زمانی که مطمئن نباشد برنامه های بانوان عملیاتی است این مبلغ ۵۰۰ هزار دلار را در اختیار کشورها نمی گذارد. کویت این پول را سال قبل گرفت و تمامش را هم صرف فوتبال و فوتسال بانوان شد. فیفا به آسانی این کار را می کند.
وی که با رادیو جوان گفتگو می کرد، تصریح کرد: من برای فوتسال کویت برانامه چهار ساله تهیه کرده ام ولی در ایران باید بلندمدت تر باشد. به نظرم ایران می تواند برنامه ۱۰ یا ۲۰ ساله تدوین کند و همه جوانب دیده شود. نوشتن برنامه خودش زمان بر است و باید تمام پتانسیل های موجود دیده شود. با پتانسیلی که کشورمان دارد، اگر یک تیم این برنامه را تدوین کند، تحولی در فوتبال و فوتسال بانوان رخ می دهد.
مظفر اظهار داشت: وقتی سرمربی تیم ملی بودم، یکی از برنامه هایمان این بود که فاصله خودرا تیم های بالاتر در دنیا مثل برزیل، اسپانیا، پرتغال و روسیه کم و جایگاهمان را در آسیا تثبیت نماییم. باید در سطح کلان برایش فکری شود. این کار یک نفر نیست. سرمربی تیم ملی باید انرژی خودرا روی تیمش بگذارد. صحبت ما کلان تر از این حرفهاست. باید یک اتاق فکر تشکیل گردد تا در همه زمینه ها بتواند ۲۰ سال آینده را ببیند و فدراسیون هم اگر اراده ای هست حمایت کند.
سرمربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان در آخر با اعلان اینکه نباید در باد موفقیت ها خوابید و توجهی به پیشرفت دیگر تیم ها بویژه آسیایی ها داشت، اشاره کرد: مسئولان اگر مرهم نیستند با حرفهایشان استخوان لای زخم نباشند.منبع:

1399/04/23
12:10:47
5.0 / 5
2073
تگهای خبر: دلار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است