از امروز آغاز می شود

شیوه جدید سفارش در بورس و حذف سفارش پنهان در فرابورس

شیوه جدید سفارش در بورس و حذف سفارش پنهان در فرابورس سیب پال: برمبنای اطلاعیه های صادر شده، شیوه جدید ثبت سفارش خرید و فروش سهام در بورس و حذف سفارش پنهان در فرابورس از امروز در معاملات اجرایی می شود.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، برمبنای اعلام قبلی بورس اوارق بهادار تهران از امروز (۲۴ خرداد) سه تغییر «سفارش های خرید و فروش، حجم نمایش سفارش های دو بخشی و حداقل تغییر قیمت» عملیاتی می شود.
بر طبق این گزارش، جزئیات اطلاعیه بورس تهران حاکی از آنست که در بخش مربوط به دسته «سفارش خرید یا فروش» برای سهام دارای قیمت یک ریال تا ۵۰۰ تومان به میزان ۴۰۰ هزار سهم، بیش از ۵۰۰ تا هزار تومان به میزان ۲۰۰ هزار سهم، بین هزار تا ۱۰ هزار تومان معادل ۱۰۰ هزار سهم و بیش از ۱۰ هزار تومان ۵۰ هزار سهم در سامانه معاملاتی بورس اجرایی می شود.
همچنین، شرکت فرابورس نیز در مورد تعیین حداقل کل سفارش و حداقل حجم قسمت آشکار در سفارش های دو بخشی (Iceberg order) اعلام نمود: از امروز (شنبه) حداقل حجم قسمت آشکار در سفارش های دو قسمتی از ۳۰ به ۱۰۰ درصد از کل سفارش افزایش می یابد و کارگزاران، معامله گران و متقاضیان این مساله را مدنظر قرار دهند.
منبع:

1399/03/24
14:35:23
5.0 / 5
2602
تگهای خبر: بورس , خرید , سهام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است