بررسی تحولات قیمت دلار و یورو

بررسی تحولات قیمت دلار و یورو به گزارش سیب پال در جریان معاملات این هفته بازار ارز، نرخ دلار و یورو هفته را با كاهش قیمت و یا ثبات آغاز كردند اما در دو روز پایانی هفته این دو نوع ارز با افزایش قیمت قابل توجهی مواجه گشتند.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، دلار این هفته را با کاهش ۲۰ تومانی در قیمت خرید و ۹۰ تومانی در نرخ فروش آغاز کرد و وارد کانال ۱۶ هزار تومان است و این روند کاهشی را تا روز دوم هفته ادامه داد. اما در روز دوشنبه قیمت دلار به ثبات رسید و به قیمت ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان خریده و معادل ۱۶ و ۹۳۰ تومان هم به فروش رسید.
پس از آن یعنی در چهارمین روز معاملات بازار ارز، نرخ خرید دلار ۲۰ تومان کاهش پیدا کرد و به قیمت ۱۶ هزار و ۸۸۰ تومان رسید اما قیمت فروش آن ثابت ماند.
در نهایت در دو روز پایانی معاملات بازار ارز در این هفته، نرخ دلار وارد کانال ۱۸ هزار تومان شد و در روز پنچ شنبه نرخ خرید و فروش دلار در صرافی های ملی به ترتیب ۱۷ هزار و ۵۰۰ و ۱۷ هزار و ۷۵۰ تومان شد که حالا دلار با این افزایش قیمت، دلار در حال تجربه مجدد افزایش قیمت ها در سالهای گذشته است.
علاوه براین، تحولات قیمتی یورو در این هفته بگونه ای بود که این ارز از روز شنبه تا سه شنبه نرخ خرید و فروش آن به ترتیب ۱۸ هزار و ۵۰۰ و ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان بود و در این نرخ به ثبات رسید تا اینکه در دو روز پایانی معاملات این هفته با افزایش قیمت قابل توجهی مواجه گردید که طبق نرخ آخرین روز معامالات، قیمت خرید و فروش آن به ترتیب در صرافی های ملی به ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان و ۱۹ هزار و ۷۵۰ تومان رسید.1399/03/23
20:00:59
5.0 / 5
2485
تگهای خبر: ارز , بازار , خرید , دلار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است