كالچو مركاتو بررسی كرد؛

چرا تیم فوتبال آث میلان به دنبال جذب سردار آزمون است؟

چرا تیم فوتبال آث میلان به دنبال جذب سردار آزمون است؟ سیب پال: یك سایت ایتالیایی دلیلهای قرار گرفتن نام سردار آزمون در جمع خریدهای باشگاه آث میلان را برشمرد.به گزارش سیب پال به نقل از مهر، سایت «کالچو مرکاتو» ایتالیا در خبری با عنوان «از یوویچ تا آزمون؛ تمام اسامی برای خط حمله میلان» دلیلهای قرار گرفتن مهاجم ایران در فهرست خریدهای تیم ایتالیایی را عنوان نمود.
این سایت نوشت: «باشگاه میلان در جستجوی یک مهاجم جدید است، یک شماره ۹ که یکبار و برای همیشه مشکل گلزنی را حل کند. لئائو و ربیچ نشان داده اند که قادر به تحمل تمام وزن و فشار خط حمله روی دوش خود نیستند. زلاتان ابراهیموویچ هم ممکنست در آخر فصل خداحافظی کند. بنا بر این نیاز است که خرید جدید صورت بگیرد. نیاز به سرمایه گذاری است اما هواداران میلان می توانند هزینه های سرسام آور را فراموش کنند.»
کالچو مرکاتو در ادامه با اعلان اینکه نام سردار آزمون مدنظر مسئولان میلان قرار گرفته و نهایی شده است، نوشت: «آزمون مهاجم ایرانی متولد ۱۹۹۵ در ۲۱ بازی لیگ ۱۰ گل به ثمر رسانده است. معامله با زنیت برای جذب آزمون برای هیچکس آسان نیست چونکه پیشنهادات کمتر از ۳۰ میلیون یورو مورد توجه قرار نمی گیرند. باشگاه ناپولی هم به جذب این بازیکن علاقمند است.»منبع:

1399/03/19
23:46:20
5.0 / 5
2590
تگهای خبر: خرید , سایت , سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است