بدهی ۲۰ میلیارد تومانی سازمان جنگل ها برای اطفای حریق هوایی

بدهی ۲۰ میلیارد تومانی سازمان جنگل ها برای اطفای حریق هوایی به گزارش سیب پال به دنبال تخصیص بودجه از جانب سازمان برنامه و بودجه برای تأمین تجهیزات و خدمات پرداختی به منظور اطفای حریق جنگل ها، فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری اظهار داشت: با وجود تخصیص اعتبارات جدید به سازمان جنگل ها ما همچنان ۲۰ میلیارد تومان به وزارت دفاع برای اطفای هوایی حریق بدهكار هستیم.سرهنگ علی عباس نژاد در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: سازمان جنگل ها به جد پیگیر است که تمام افرادی را که در حین اطفای حریق در جنگل ها و مراتع کشور گرفتار صدمه می شوند، بیمه کند. ازاین رو ما در قالب بیمه های بی نام امور درمانی افراد صدمه دیده را پیگیری خواهیم کرد.

وی در ادامه ضمن اشاره به تخصیص اعتبار ۱۵ میلیارد تومانی به سازمان جنگل ها برای اطفای حریق اظهار داشت: از این ۱۵ میلیارد تومان، ۱۰ میلیارد اعتبار جاری سازمان برای حفاظت از عرصه های منابع طبیعی است ازاین رو با درصدی از این اعتبار تجهیزات اطفای حریق خریداری می شود و بزودی برای استان ها ارسال خواهد شد. ۵ میلیارد مابقی هم از ردیف اعتبارات ستاد مدیریت بحران برای اطفای هوایی حریق است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری اضافه کرد: وزارت دفاع ۳۰ میلیارد تومان به علت اطفای هوایی حریق طی سال های گذشته، از سازمان برنامه و بودجه و سازمان جنگل ها طلبکار بود. با اعتباری که به تازگی سازمان برنامه و بودجه در اختیار ما قرار داده است توانسته ایم در مجموع ۱۰ میلیارد تومان از این بدهی را پرداخت نماییم اما همچنان ۲۰ میلیارد تومان دیگر به وزارت دفاع بدهکار هستیم.

به گفته عباس نژاد مسؤلان سازمان جنگل ها طی هفته جاری جلسه ای با وزارت دفاع خواهند داشت تا درباره مشکلات جاری برای اطفای هوایی حریق تصمیم گیری شود.
1399/03/17
14:34:39
5.0 / 5
2643
تگهای خبر: بیمه , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است