آذری :

اظهارنظر سخنگوی فدراسیون پزشكی اوج ناهماهنگی بود

اظهارنظر سخنگوی فدراسیون پزشكی اوج ناهماهنگی بود به گزارش سیب پال مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اظهارنظر اخیر سخنگوی فدراسیون پزشكی - ورزشی را اوج ناهماهنگی دستگاه های ورزش برای شروع مجدد لیگ برتر دانست.سعید آذری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اظهارات اخیر رضا سعیدی سخنگوی فدراسیون پزشکی - ورزشی در خصوص تصمیم گیری درباره برگزاری لیگ تا ۲۵ خرداد، اظهار داشت: از این همه پارادوکس تعجب می کنم. ما باید ۲۹ خرداد با استقلال بازی نماییم. اگر تاریخ برگزاری لیگ با فدراسیون پزشکی هماهنگ نشده است، چطور تیم ها دارند هزینه می کنند؟ ما دو مرحله اردو برگزار کرده ایم و نزدیک به ۷۰۰ میلیون تومان هزینه داشته ایم.
وی افزود: اگر ۲۵ خرداد تصمیم بگیرند باردیگر لیگ عقب بیافتد ما باید چه کار کنیم؟ فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم که نه کمکی به باشگاه ها می کنند، نه مطالباتشان را می دهند و نه تسهیلاتی در نظر می گیرند. ما با پرداختی که به بازیکنان انجام دادیم، متوسط پرداخت قراردادها را به ۷۰ درصد رساندیم. این همه هزینه کرده ایم تا لیگ را باردیگر آغاز نماییم.
مدیرعامل باشگاه فولاد تصریح کرد: بدترین وضعیت، بلاتکلیفی است. تیم ما تقریباً با تمریناتی که داشته به فرم ایده آل نزدیک است. اگر لیگ باردیگر به تعویق بیافتد این ضررها را چه کسی جبران می کند؟ خودمان هم گیج شده ایم.
آذری با اشاره به صحبت های چند روز پیش وزیر بهداشت و انتقاد از وزیر ورزش برای شروع لیگ فوتبال اظهار داشت: از شنیدن توضیحات دکتر نمکی تعجب کردم. ظاهراً پروتکل های پزشکی برای لیگ با هماهنگی وزارت بهداشت بوده اما آقای نمکی اظهار بی اطلاعی کرد. این نشان داده است برنامه ها هماهنگ نشده است که می تواند اثرات مخرب داشته باشد. چه کسی می خواهد این آشفته بازار را سر و سامان بدهد؟ اظهارنظر سخنگوی پزشکی ورزشی هم اوج ناهماهنگی دستگاه های ورزشی بود.
وی افزود: هواداران فوتبال بدانند آنچیزی که وظیفه ما بود، انجام دادیم ولی نتیجه ای که گرفته ام این است که هماهنگی بین متولیان بهداشت و ورزش وجود ندارد.
مدیرعامل باشگاه فولاد در انتها درباره زمان بازگشت آیاندا پاتوسی هافبک این تیم هم اظهار داشت: با سفارت آفریقای جنوبی در ایران هماهنگ کردیم و این بازیکن حداکثر تا اواسط هفته بعد در ایران است.

1399/03/16
13:17:10
5.0 / 5
2843
تگهای خبر: بازار , دستگاه , سفارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است