دو عرضه اولیه در راه بورس

دو عرضه اولیه در راه بورس به گزارش سیب پال در آخرین روز كاری بورس اوراق بهادار دو عرضه اولیه، تالار شیشه ای را با اقبال سهامداران مواجه خواهد نمود.به گزارش سیب پال به نقل از خبر آنلاین، زمان و شرایط عرضه اولیه ۵ درصد از اولین شرکت دارای سهام ممتاز مشخص و مقرر شد چهارشنبه آینده آریا ساسول به عموم واگذار شود. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در ادامه ورود شرکت های جدید به بازار سهام و پس از عرضه اولیه لاستیک یزد در چهارشنبه، زمان پنجمین شرکت جدید اعلام گردید.
پیش از این سهام سرمایه گذاری صبا تأمین، شستا، پگاه گیلان و لاستیک یزد در عرضه اولیه عرضه شده است. به این ترتیب، شرکت آریا ساسول آماده عرضه اولیه در بازار دوم معاملات فرابورس شده و مقرر است چهارشنبه این هفته، ۵ درصد از سهام آن معادل ۲۲۹ میلیون و ۱۹۲ هزار سهم " آریا" به عموم واگذار شود.

در این رویداد، حداکثر سهمیه هر فرد حقیقی و حقوقی ۱۰۰ سهم با دامنه قیمت ۶۵ هزار و ۱۱ تا ۶۵ هزار و ۱۱۹ ریال تعیین شده است.
براساس این گزارش، شرکت ۴۸۵ میلیارد تومانی آریا ساسول، اولین شرکتی است که با برخورداری از سهام ممتاز وارد بازار سهام می شود و دو شرکت پارس تأمین مجد و پتروشیمی پارس هر کدام مالک ۴۹.۹ درصد سهام آن هستند.
همینطور مقرر شده چهارشنبه ۷ خرداد، ۱۲ درصد از سهام "غزر" شامل ۱۹۲ میلیون سهم با محدوده قیمتی ۴۳۰۰ تا ۴۵۵۰ تومانی هر سهم و سهمیه ۱۵۰ سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی در بازار دوم معاملات بورس عرضه اولیه شود که به نقدینگی ۶۸۲ هزار و ۵۰۰ تومانی نیاز است. شرکت تأمین سرمایه امین هم متعهد خرید ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه است.
223223

1399/03/06
16:07:41
5.0 / 5
2426
تگهای خبر: آنلاین , بازار , بورس , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است