امروز، آخرین فرصت عرضه اظهارنامه ارزش افزوده

امروز، آخرین فرصت عرضه اظهارنامه ارزش افزوده به گزارش سیب پال با شیوع كرونا و صدمه های آن اجرای خیلی از قوانین مالیاتی به تعویق افتاد كه یكی از آنها عرضه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده بود و مودیان تا آخر امروز فرصت دارند تا اظهارنامه مذكور را ارائه نمایند.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، به دنبال شیوع کرونا و تعطیلی خیلی از مشاغل و کسب و کارهای خرد هر یک از سازمان ها به نحوی در فکر پشتیبانی از قشر صدمه دیده کرونا بودند که سازمان امور مالیاتی هم از زمان شیوع کرونا در کشور تابحال مجموعه تمهیدات و اقداماتی ضد این ویروس انجام داده که اغلب آنها حول محور "امهال مالیاتی" می چرخند.
این امهال مالیاتی شامل مواردی همچون تمدید مهلت ارسال اظهارنامه، لغو جلسات هیئت اختلاف، تمدید مهلت بخشش جرایم قابل بخشش مالیاتی می شود که مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان سال ۱۳۹۸ تا آخر اردیبهشت سال جاری برای تمامی مؤدیان و همینطور زمان سررسید پرداخت مالیات بر ارزش افزوده برای برخی گروه های اقتصادی تا آخر اردیبهشت سال جاری تمدید گردید.
تسلیم اظهارنامه مالیات برارزش افزوده زمستان سال قبل که طبق اعلام معاون سازمان مالیاتی با رسیدن به تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه مهلت درنظرگرفته شده برای مودیان در این حوزه تا آخر امروز تمام می شود.
در این زمینه همچنین، معاون سازمان مالیاتی اظهار نمود: مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی دوره مذکور، ۱۵ فروردین ماه بود که به علت مصادف شدن با تعطیلات نوروزی و به جهت شرایط حادث شده ناشی از شیوع کرونا، مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره مذکور، تا آخر اردیبهشت ماه تمدید شد؛ ازاین رو آخرین فرصت تسلیم اظهارنامه توسط مودیان، روز چهارشنبه مورخ ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ است.
در نهایت، مودیان نظام مالیات بر ارزش افزوده، به منظور ارائه اظهارنامه مالیاتی خود می بایستی به سایت عملیات الکترونیک مالیات بر ارزش افزوده به آدرس WWW.EVAT.IR رجوع کنند.1399/03/01
12:53:59
5.0 / 5
2311
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است