روز پرنوسان بورس

روز پرنوسان بورس به گزارش سیب پال شاخص كل بازار سرمایه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت به طوریكه در ساعات ابتدایی معاملات با صعودی چشم گیر به یك میلیون و ۴۸ هزار واحد رسید اما ناگهان سقوط و رقم یك میلیون و ۴۳ هزار واحد را ثبت نمود. شاخص كل در نهایت و در ساعات پایانی معاملات باز هم صعودی شد و در رقم یك میلیون و ۴۴ هزار واحد ایستاد.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، شاخص کل بازار سرمایه امروز با ۱۱۵۶ واحد رشد رقم یک میلیون و ۴۴ هزار واحد را ثبت نمود. شاخص کل با معیار هم وزن ۶۶۴ واحد ریزش داشت و به رقم ۳۲۴ هزار و ۲۰۹ واحد رسید. معامله گران امروز یک میلیون معامله انجام دادند که ۱۰۶ هزار و ۲۱۷ میلیارد ریال ارزش داشت.
در این بازار صنایع پتروشیمی خلیج فارس، س. نفت و گاز و پتروشیمی تأمین و پتروشیمی پارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر منفی و در مقابل ملی صنایع مس ایران، سرمایه گذاری تأمین اجتماعی، معدنی و صنعتی گل گهر و بانک ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.
بانکهای ملت و تجارت، پالایش نفت اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سرمایه گذاری خوارزمی، گلوکوزان و پالایش نفت بندرعباس نمادهای پربیننده بورس بودند.
ریزش ۷۲ واحدی شاخص کل فرابورس
شاخص کل فرابورس هم با ۷۲ واحد ریزش رقم ۱۱ هزار و ۶۱۱ واحد را ثبت نمود. در این بازار ۵۲۵ هزار معامله به ارزش ۴۴ هزار و ۸۷۶ میلیارد ریال انجام شد. سرمایه گذاری صباتامین، پتروشیمی تندگویان و پتروشیمی زاگرس نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر منفی و در مقابل سهامی ذوب آهن اصفهان، توسعه مولد نیروگاهی جهرم، سنگ آهن گهر زمین و پتروشیمی مارون نسبت به سایر نمادها بیتشرین تأثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.
سهامی ذوب آهن اصفهان، توسعه مولد نیروگاهی جهرم، تولید نیروی برق دماوند، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، سیمان لار سبزوار، گروه کارخانجات صنعتی تبرک و بانک دی نمادهای پربیننده فرابورس بودند.1399/02/22
23:37:04
5.0 / 5
2480
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است