سفارش های یك كارشناس درباره سهام عدالت

سفارش های یك كارشناس درباره سهام عدالت سیب پال: باتوجه به آزادسازی سهام عدالت، یك كارشناس اقتصادی به مردم سفارش كرد كه سهام خودرا به سهام های موجود در بازار سرمایه تبدیل كنند یا اگر مایل به فروش هستند، سهام خودرا در چهار قسط با فاصله زمانی دو تا سه ماه بفروشند.


لطفعلی بخشی در گفت و گو با ایسنا، درباره تاثیرات آزاد سازی سهام عدالت بر اقتصاد و جیب مردم، اظهار نمود: اگر مقرر است به کسانی که سهام عدالت دارند، مجوز داده شود تا بتوانند سهام خودرا بفروشند؛ سفارش می کنم که یک تمهیدی اندیشه شود تا مردم نتوانند تمام سهام خودرا به صورت یکجا بفروشند برای اینکه به دنبال این امر، یک هجومی به بازار سرمایه رخ خواهد داد که قیمت ها کم می شود و چیزی عاید این سهامداران نخواهد شد.
وی افزود: باید یک تمهیداتی دیده شود تا سهامداران تشویق شوند که سهام خودرا به سهام هایی که وجود دارد تبدیل کنند و اگر مایل به فروش هستند، سهام خودرا در چهار قسط با یک فاصله زمانی ۲ تا ۳ ماه بفروشند.

برای فروش سهام عدالت احتیاط کنید
این کارشناس اقتصادی اضافه کرد: با آزادسازی سهام عدالت نباید اجازه داد که یک هجوم گسترده ای وارد بورس شود زیرا، بسیاری از سهامداران که به پول نیاز دارند، سهام خودرا به قیمت پایین می فروشند و وقتی که تمام سهامداران برای فروش سهام خود به بازار سرمایه هجوم بیاورند، صف فروش تشکیل می شود و قیمت سهام کاهش پیدا می کند.
بخشی در آخر سخنانش با اعلان اینکه دولت با این اقدام تمهیدی درنظر گرفته که سهامداران این نوع سهام با فروش آن پولی بدست بیاورند، اشاره کرد: دراین زمینه باید به این نکته توجه گردد که این سهامداران حداقل ضرر را ببینند یا حتی ضرری نبینند.
منبع:

1399/02/10
20:19:11
5.0 / 5
2801
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بورس , سهام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است