شاخص بورس در هفته ای كه گذشت چند واحد رشد كرد؟

شاخص بورس در هفته ای كه گذشت چند واحد رشد كرد؟ به گزارش سیب پال مهر نوشت: در جریان معاملات بورس اوراق بهادار در چهارمین هفته سال جاری تعداد ۳۲ میلیارد و ۴۹۱میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۹۸ هزار و ۸۸۵ میلیارد ریال در بیشتر از ۵میلیون و ۷۰۳ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت كه به ترتیب با ۷.۴ درصد افت و ۲.۹۵ و ۰.۸۲ درصد رشد نسبت به هفته قبل تر مواجه گشتند.شاخص بورس در هفته چهارم فروردین ماه بیشتر از ۴۸ هزار واحد رشد، معادل ۸ درصد افزایش پیدا كرد.
تعداد ۵۳۱میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله هم در هفته گذشته در بورس تهران به ارزش كل بیشتر از ۵۹۴۲ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت كه به ترتیب با ۶۵ و ۵۲ درصد كاهش همراه شدند.
در بازار بدهی هم كه اوراق مشاركت، گواهی سپرده و صكوك معامله می شود در این مدت تعداد یك میلیون و ۸۰۰هزار برگه اوراق مشاركت به ارزش كل بیشتر از ۱۸۳۰ میلیارد ریال معامله شد.

این گزارش می افزاید: شاخص بورس هم در انتها معاملات هفته منتهی به ۲۹فروردین با ۴۸ هزار و ۵۰۸ واحد افزایش، معادل ۸.۱۲ واحد افزایش یافت و به رقم ۶۴۵ هزار و ۷۶۲ واحد رسید.
شاخص كل هموزن هم در این مدت با ۱۱ هزار و ۷۶۸واحد افزایش معادل ۵.۵۰ درصد رشد داشت و رقم ۲۲۵ هزار و ۵۵۹ واحد را به نمایش گذاشت.
شاخص بازار اول هم در هفته گذشته با ۳۳ هزار و ۲۵۵واحد افزایش به رقم ۴۵۳ هزار و ۸ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۰۷ هزار و ۵۸۰واحد افزایش به عدد یك میلیون و ۳۸۶ هزار و ۳۳۵ واحد رسیدند كه بدین سان شاخص بازار اول ۷.۹۲ درصد افزایش و شاخص بازار دوم با ۸.۴۱ درصد افزایش نسبت به هفته قبل همراه شدند.
۲۲۳۲۲۷

1399/01/31
11:58:24
5.0 / 5
3213
تگهای خبر: ارز , بازار , بورس , سپرده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است