آب پاكی بانك مركزی آمریكا روی دست خوشبینان به كرونا!

آب پاكی بانك مركزی آمریكا روی دست خوشبینان به كرونا! سیب پال: مدیر دفتر منطقه ای فدرال رزو در نیویورك گفت هنوز نمی توانیم با قطعیت بگوییم نتایج اقتصادی ناشی از كرونا چه قدر خواهد بود.


به گزارش سیب پال به نقل از رویترز، جان ویلیامز با رد بعضی از اظهار نظرها نسبت به پشت سر گذاشتن بحران كرونا تا اختتام تابستان اظهار داشت كه هنوز نمی توان با قطعیت گفت شیوع ویروس كرونا برای اقتصاد چه پیامدهایی خواهد داشت و ممكنست بازگشت به سطوح فعالیت پیش از بحران سال ها به طول بیانجامد.
بانك مركزی آمریكا بیشترین اقدامات حمایتی در سطح جهان را داشته است و تابحال حدود ۲ تریلیون دلار به شكل وام، تزریق نقدینگی، خرید اوراق قرضه و بسته های حمایتی به كسب و كارها و بخش های مختلف آمریكا تخصیص داده است.
ویلیامز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نوسانات شدید بازارهای مالی در هفته های اخیر اظهار داشت: همه گیری ویروس كرونا موجب ایجاد شرایطی شده است كه ما قبلا هیچ گاه در عمرمان آنرا تجربه نكرده بودیم. برای كنترل بیشتر وضعیت، عملیات بازار باز خودرا بیشتر خواهیم كرد تا نتایج بهتری را به دست آوریم.
مدیر دفتر منطقه ای فدرال رزو در نیویورك با اعلان اینكه نااطمینانی ها هنوز برطرف نشده است اظهار داشت: اول از همه باید جلوی پیشرفت بیماری گرفته شود و بعد سراغ بازیابی تدریجی اقتصاد خواهیم رفت.
از طرف دیگر نیز كریستالینا جیورجیوا، رئیس صندوق بین المللی پول از دولت های ثروتمند و بخش خصوصی خواست تا برای كاستن از تبعات اقتصادی ناشی از همه گیری كرونا به كشورهای فقیر و آفریقایی كمك كنند.
قبل از این سازمان بهداشت جهانی با بهره گیری از مدل سنجی آگهی داده بود ممكنست تا شش ماه آینده شمار مبتلایان به كرونا در قاره آفریقا به بیش از ۱۰ میلیون نفر برسد.
منبع:

1399/01/30
19:58:45
5.0 / 5
2863
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است