سهام كدام شركت ها امروز بیشترین افت را تجربه كردند؟

سهام كدام شركت ها امروز بیشترین افت را تجربه كردند؟ به گزارش سیب پال سهامداران شركت های داروسازی زاگرس فارمد پارس، پالایش نفت تبریز و ایران ترانسفو در بورس و معامله گران شركت های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان و فرابورس ایران در فرابورس بیشترین كاهش قیمت را داشتند.به گزارش سیب پال به نقل از خبر آنلاین، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۸هزار و ۶۳۹واحدی پایان یافت و تعداد ۷میلیارد و ۱۵۱میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۵هزار و ۱۵۱میلیارد تومان در ۶۹۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شركت های كارخانجات تولیدی شهید قندی، پارس الكترونیك و شیر پاستوریزه پگاه اصفهان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شركت های داروسازی زاگرس فارمد پارس، پالایش نفت تبریز و ایران ترانسفو هم بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۵۰۱میلیون ورقه به ارزش ۱۴۰۲۸میلیارد تومان در ۱۷۶هزار نوبت، آیفكس ۷۷واحد افت كرد و در ارتفاع ۶۵۰۵واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شركت های توكاریل، صنعتی بهپاك و پاكدیس افزایش قیمت را داشتند و شركت های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان و فرابورس ایران هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.
۲۲۳۲۲۷

1398/12/25
23:31:53
5.0 / 5
3075
تگهای خبر: آنلاین , ارز , بازار , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است