موافق كلیات بودجه ۹۹

فرهنگی: اراده دولت بر بودجه ریزی عملیاتی بوده است

فرهنگی: اراده دولت بر بودجه ریزی عملیاتی بوده است به گزارش سیب پال نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اشاره كرد: دولت نگاه بودجه ریزی بر اساس عملیاتی در لایحه بودجه سال 1399 داشته است.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، محمدحسین فرهنگی در موافقت با كلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ كل كشور بیان كرد: یكی از جنبه های مثبت لایحه بودجه سال آینده، افزایش سقف حقوق كارمندانی است كه حداقل حقوق را دریافت می كردند و این افزایش قابل توجه است. از دیگر نكات مثبت این لایحه بحث یارانه ها بود كه مشكلاتی را برای گروهی از مردم كه مشمول یارانه نمی شدند به وجود آورده و نوعی بی عدالتی بود.
این عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه اظهار نمود: از طرف دیگر اراده جدی دولت برای بودجه ریزی عملیاتی شایان تقدیر است. بودجه ریزی عملیاتی كار آسانی نیست، اما خوشبختانه در ردیف ها و احكام بودجه سال ۱۳۹۹ دولت تمام تلاش خودرا برای این اقدام نموده است.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اشاره كرد: یكی از مشكلاتی كه وجود دارد نبود فرصت برای ارائه ی پیشنهادات نمایندگان درباب لایحه است. روزهایی كه برای ارائه پیشنهادات تعیین شد اغلب نمایندگان درگیر انتخابات بودند. اگر هیات رییسه فرصتی برای ارائه پیشنهادات نمایندگان بدهد می تواند در نظر مخالفان نیز تغییر ایجاد كند.
فرهنگی درانتها اشاره كرد: یكی از اشكالات لایحه بودجه 99 نحوه افزایش حقوق كارمندان است كه برای قبل و بعد افرادی كه حداقل حقوق را دریافت می كنند تدابیری دیده نشده، بنده پیشنهاد می كنم بجای افزایش درصد ثابت باید رقم ثابت بر افزایش حقوق ها مدنظر قرار باشد.
منبع:

1398/12/05
23:32:20
5.0 / 5
4143
تگهای خبر: كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است