بورس همچنان می تازد

بورس همچنان می تازد به گزارش سیب پال امروز دوشنبه 28 بهمن، شاخص بورس با رشد 4062 واحدی در انتها معاملات به 476 هزار و 812 واحد رسید و داد و ستدها در 819 هزار نوبت معاملاتی، شش میلیارد و 437 میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش 42 هزار و 382 میلیارد تومان انجام شد.


به گزارش سیب پال به نقل از خبر آنلاین به نقل از بازار سرمایه، آمار معاملات بورس امروز حاكی از آنست كه بیشتر فاكتورهای بورس با رشد مواجه بودند. بر این اساس، شاخص كل با ۴۰۶۲ واحد رشد معادل ۰.۸۶ درصد به ۴۷۶ هزار و ۸۱۲ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی» با ۱۰۸۳ واحد افزایش معادل ۰.۸۶ درصد به ۱۲۷ هزار و ۲۰۶ واحد، شاخص كل «هم وزن» با ۲۳۸ واحد رشد معادل ۰.۱۶ درصد به ۱۵۲ هزار و ۶۹۷ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۱۵۸ واحد افزایش، معادل ۰.۱۶ درصد به ۱۰۱ هزار و ۷۸۵ واحد، شاخص آزاد شناور با ۴۱۳۸ واحد كاهش، معادل ۰.۷۳ درصد به ۵۷۴ هزار و ۷۹۰ واحد، شاخص بازار اول با ۱۱۲۰ واحد افزایش معادل ۰.۳۳ درصد به ۳۴۰ هزار ۸۲۱ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۶۴۶۷ واحد رشد معادل ۱.۶۸ درصد، به ۹۹۵ هزار و ۳۹۲ واحد رسید. از سویی دیگر طی امروز، شش نماد « فارس با ۱۲۵۸ واحد، فولاد با ۹۲۵ واحد، فملی با ۶۹۷ واحد، پارس با ۴۱۹ واحد، شتران با ۳۷۳ واحد و پارسان با ۳۱۵ واحد» رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص كل بورس بر جای گذاشتند.
بر طبق این گزارش، امروز فاكتورهای صنایع تالار شیشه ای نیز با رشد مواجه گشتند بطوریكه شاخص صنایع «كاشی و سرامیك با ۲۷۱۰ واحد صعود معادل ۱۱.۹۰ درصد به ۲۵ هزار و ۴۸۲ واحد، فلزات اساسی با ۹۶۴۷ واحد افزایش معادل ۳.۲۰ درصد به ۳۱۱ هزار ۳۳۱ واحد، كامپیوتر (۱۲۳۱) واحد افت معادل (۳.۲۷) درصد به ۳۶ هزارو ۴۰۳ واحد، اطلاعات و ارتباطات (۱۴) واحد افت معادل (۳.۵۸) درصد به ۳۸۷ واحد، محصولات چوبی با (۲۱۶۰۳) واحد ریزش، معادل (۳.۹۹) درصد به ۵۱۹ هزار و ۹۶۷ واحد، انتشار و چاپ با (۶۵۶۹۳) واحد كاهش معادل (۴.۳۲) درصد به یك هزار و ۴۵۶ واحد، فنی مهندسی با (۱۷۰) واحد افت معادل (۴.۳۵) درصد به ۳ هزار و ۷۳۸ واحد» رسید. نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام نشان میدهد كه قیمت سهام نمادهای «كحافظ، فاراك، خرینگ، فسرب، لبوتان، كرماشا و حپترو» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «ختوفا، كفپارس، رانفور، خمهر، شسینا، وتوصا و پسهند» بیشترین كاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلوهای بورس به ثبت رسیدند. به این ترتیب، در تمام كرد و ستدهای روز جاری بورس، در ۸۱۹ هزار نوبت معاملاتی، شش میلیارد و ۴۳۷ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۴۲ هزار و ۳۸۲ میلیارد تومان در بورس معامله شد. ۲۲۳۲۲۹

1398/12/02
14:05:27
5.0 / 5
3669
تگهای خبر: آنلاین , ارز , بازار , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است