بانك مركزی اعلام كرد

قطع رمز دوم ایستا از فردا

قطع رمز دوم ایستا از فردا سیب پال: رمز دوم ایستا (رمز دوم فعلی كارت های بانكی) از فردا (هشتم بهمن ماه) در بانك ها و موسسات اعتباری به طور تدریجی ظرف چند روز قطع می شود و فقط رمز دوم پویا (یكبار مصرف) قابل استفاده می باشد.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، طبق اعلام بانك مركزی انجام خریدهای اینترنتی بدون حضور كارت تا سقف مجموع یك میلیون ریال برای هر كارت در هر ۲۴ ساعت با رمز دوم ایستا قابل انجام است.

در همین زمینه رمز دوم ایستای كارت های بانكی بانكهای صادرات و پاسارگاد در روز هشتم و بانكهای قرض الحسنه رسالت و ایران - ونزوئلا در روز دهم و بانك قرض الحسنه مهر ایران در روز دوازدهم بهمن ماه غیر فعال می شود.

بانك مركزی اعلام نموده كه قطع سرویس رمز دوم ایستا در سایر بانك ها نیز متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
بر این اساس، مشتریان بانكی ظرف چند روز آینده نسبت به فعال سازی «رمز دوم پویا» بوسیله مراجعه به وب سایت بانك خود یا خودپرداز یا شعبه بانك خود باید اقدام نمایند.

گفتنی است؛ مشتریان بانكی برای فعال سازی رمز دوم پویای پیامكی كافی است شماره تلفن همراه خودرا در یكی از درگاه های بانكی تایید و بعد از آن قادر خواهند بود با فشردن دكمه "دریافت رمز دوم پویا" در درگاه های پرداخت، رمز دوم پویا را بوسیله پیامك دریافت نمایند.
منبع:

1398/11/07
13:55:54
5.0 / 5
4185
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است