در كمیسیون برنامه، بودجه مجلس؛

تصویب كلیات طرح مربوط به تقویت و استقلال بانك مركزی

تصویب كلیات طرح مربوط به تقویت و استقلال بانك مركزی به گزارش سیب پال عضو هیات رئیسه كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تصویب كلیات طرح بانك مركزی مبتنی بر تقویت و استقلال این نهاد در نشست این كمیسیون اطلاع داد.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، علی كاظمی با اشاره به نشست امروز- یكشنبه- كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات اظهار داشت: كمیسیون بودجه به عنوان كمیسیون فرعی طرح بانك مركزی را مورد بررسی قرار داد و با كلیات آن موافقت كرد.
عضو هیات رئیسه كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه این طرح به دنبال تقویت و استقلال بانك مركزی است، اضافه كرد: در این نشست دو ماده 34 و 38 از طرح بانك مركزی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با عنایت به احكامی كه در برنامه ششم توسعه برای بانك مركزی درنظرگرفته شده بود دو ماده مذكور اصلاح شود.

**طرح قرارگرفتن صندوق حمایت از توسعه بخش كشاورزی در زیرمجموعه صندوق های غیردولتی
نماینده مردم اردل درمجلس دهم شورای اسلامی همینطور از بررسی طرح اصلاح بند (ل) ماده 21 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت خبرداد و عنوان كرد: در قانون مذكور صندوق حمایت از توسعه بخش كشاورزی در صندوق های غیردولتی دیده نشده بود، ازاین رو طراحان به دنبال آن هستند كه این صندوق هم زیرمجموعه صندوق های غیردولتی شود.
به گزارش خانه ملت، عضو هیات رئیسه كمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس بیان داشت: مقرر شد كمیته ای برای بررسی اصلاح بند(ل) ماده 21 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت در كمیسیون تشكیل و گزارشی جهت تصویب نهایی عرضه شود.


 

1396/09/05
01:52:26
5.0 / 5
4245
تگهای خبر: بانك , بانك مركزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است