مالیات بر فروش در آمریكا چه قدر است؟

مالیات بر فروش در آمریكا چه قدر است؟ به گزارش سیب پال درحالیكه در سه شهر آمریكا، مالیات بر فروش بالای ۱۰ درصد است، در بعضی ایالت ها، هیچ مالیاتی در این زمینه پرداخت نمی شود!


به گزارش سیب پال به نقل از فاكس بیزینس، در شرایطی كه جنگ تجاری بین آمریكا و چین سبب افزایش قیمت بعضی از محصولات وارداتی شده است، مالیات بر فروش در بعضی از شهرهای آمریكایی هزینه مضاعف دیگری را به دوش شهروندان این كشور تحمیل كرده است. نرخ مالیات بر فروش كه به صورت مالیات پرداختی مصرف كننده به ازای هر ۱۰۰ دلار خرید تعریف می شود، در سه شهر شیكاگو در ایالت ایلینویز و شهرهای لانگ بیچ و گلن دیل در ایالت كالیفرنیا ۱۰.۲۵ درصد است.
از مبلغ فوق، ۶.۲۵ درصد مالیات مستقیم به حكومت محلی، ۱.۲۵ درصد مالیات به شهرداری و ۲.۷۵ درصد مالیات به دیگر ادارات است. آدام شوستر، مدیر بخش تحقیقات مالیات و بودجه در موسسه "ایلینویز پالیسی اینستیتوت" اظهار داشت: شیكاگو با مشكل مالیات بر فروش بیش از اندازه ساكنان خود مواجه می باشد و به نظر می آید با مشكلات تامین بودجه و بدهی به صندوق های بازنشستگی كه به ۲۹ میلیارد دلار رسیده است، هیچ پایانی برای مالیات دهندگان متصور نخواهد بود.
از جانب دیگر اما در دو شهر پورتلند در ایالت اورگان و انكوریج در آلاسكا، مصرف كنندگان هیچ مالیاتی برای خرید خود نمی پردازند. در سه شهر مدیسون در ایالت ویسكانسین، ریچموند در ویرجینیا و هونولولو در هاوایی، مالیات بر خرید كمتر از ۵.۵ درصد و در سایر شهرهای آمریكایی، مالیات بر خرید عددی بین ۵.۵ تا ۱۰ درصد است.
علاوه بر مالیات بر خرید، شهروندان آمریكایی بخش زیادی از درآمد خویش را بعنوان مالیات بر درآمد به دولت می پردازند. آمریكایی ها به صورت متوسط ۹۷۰۰ دلار از درآمد سالانه خویش را به دولت تحت عنوان مالیات بر درآمد می پردازند.
آن طور كه سازمان توسعه و همكاری اقتصادی اعلام نموده است، مالیات بر درآمد ۱۶.۹ درصد از درآمد مالیاتی دولت آمریكا را تشكیل می دهد كه بیشتر از متوسط ۱۳.۵ درصدی كشورهای عضو این سازمان است.1398/05/28
20:46:35
5.0 / 5
3609
تگهای خبر: اقتصاد , خرید , دلار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است