آمریكا به فكر تحریم نفتی روسیه افتاد

آمریكا به فكر تحریم نفتی روسیه افتاد سیب پال: آمریكا همچنان در حال بررسی تحریم هایی است كه می تواند ضد روسیه اعمال نماید كه امكان دارد شامل ممنوعیت واردات نفت روسیه به آمریكا و ممنوعیت وام دهی بانك های آمریكایی به مسكو باشد.به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، یك سخنگوی وزارت خارجه آمریكا اظهار نمود: دولت همچنان سرگرم بررسی تأثیر تحریم ها روی منافع امنیت ملی آمریكا است.

وی اظهار داشت: ما مطابق با الزامات قانونی پیش خواهیم رفت اما این فرآیند زمان خواهد برد.

ممنوعیت واردات نفت روسیه به آمریكا تأثیر قابل توجهی در بازار نخواهد داشت اما ممنوعیت دسترسی روسیه به بازارهای بدهی بین المللی و سایر اقدامات برای پیشگیری از صادرات روسیه، امكان دارد به اقتصاد این كشور به شدت ضربه بزند.

طبق آمار اداره اطلاعات انرژی آمریكا، این كشور حدود ۳۱۷ هزار و ۵۰۰ بشكه در روز محصولات پالایشی و ۶۷ هزار و ۵۰۰ بشكه در روز نفت از روسیه در ۱۱ ماه نخست سال ۲۰۱۸ وارد كرد.

بر اساس گزارش پلاتس، دولت ترامپ علیرغم این كه یافته های تحقیقات وزارت خارجه نشان داد روسیه از قانون تسلیحات بیولوژیكی و شیمیایی ۱۹۹۱ تخطی كرده و یك مأمور سابق روسی و دخترش در انگلیس را در مارس سال ۲۰۱۸ مسموم كرده است، فعلاً برای وضع تحریم ها جدید ضد روسیه دست نگه داشته است.
1397/11/25
22:41:44
5.0 / 5
4385
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بانك , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است