بانك كشاورزی زنجان 308میلیارد ریال تسهیلات ازدواج پرداخت كرد

بانك كشاورزی زنجان 308میلیارد ریال تسهیلات ازدواج پرداخت كرد سیب پال: مدیر ستادی بانك كشاورزی در استان زنجان اظهار داشت: 9 ماهه گذشته از سالجاری 308 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج برای زوج های جوان در این استان پرداخت گردید و این روند همچنان ادامه دارد.


جواد صمدی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: پرداخت تسهیلات ازدواج به متقاضیان به منظور ترویج سنت حسنه ازدواج، كمك به تهیه و خرید جهیزیه و لوازم معیشتی است.
وی اشاره كرد: هیچ محدودیتی در پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج برای زوج ها وجود ندارد و نوعروس و داماد هر كدام می توانند 150 میلیون ریال از این تسهیلات را دریافت نمایند.
مدیر ستادی بانك كشاورزی در استان زنجان اظهار داشت: پرداخت وام ازدواج در كمترین زمان تا سه روز به محض تكمیل شدن پرونده از طرف زوجین بلافاصله به حساب آنها واریز میگردد.
صمدی اشاره كرد: كارمزد این تسهیلات چهار درصد است.
وی اظهارداشت: از شروع امسال تا اختتام آذرجاری برای 2 هزار و 31 زوج متقاضی تسهیلات ازدواج پرداخت شده است.
مدیر ستادی بانك كشاورزی در استان زنجان اظهار داشت: زوج هایی كه متقاضی دریافت تسهیلات وام ازدواج هستند می توانند به شعب این بانك ها در شهرها و بخش های استان بازگشت كنند.
به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، سال 96 بانك كشاورزی استان زنجان برای 19 هزار و 245 بنگاه تولیدی كوچك و متوسط در بخش كشاورزی و صنعت تسهیلات پرداخت كره است.
این بانك در بخش های مكانیزاسیون بخش كشاورزی، پرورش ماهی در قفس و بذرهای گواهی شده تسهیلات بانكی با نرخ كارمزد 6 درصد برای متقاضیان پرداخت می كند.
علاوه بر این، تسهیلاتی باز برای برقی كردن چاه های آب كشاورزی با هدف حذف سوخت های فسیلی از طرف این بانك پرداخت میگردد و هیچ محدودیتی در تعداد نفرات و پرونده ها برای پرداخت وجود ندارد.
9505/6085


1397/10/27
22:27:07
5.0 / 5
4545
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است