اختلال موقت خدمات الكترونیك بانك ملی در روز جمعه

اختلال موقت خدمات الكترونیك بانك ملی در روز جمعه سیب پال: تهران- بانك ملی ایران اعلام نمود: روز جمعه (نهم آذرماه) خدمات مبتنی بر كارت، سامانه های بام و بله و سایر تجهیزات بانكداری الكترونیك به علت ارتقای سوییچ كارت بانك با اختلال موقت همراه می باشد.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، در اطلاعیه عصر چهارشنبه بانك ملی ایران آمده است: این اختلال موقت از ابتدای صبح روز جمعه به مدت هشت ساعت ادامه خواهد داشت
این بانك با پوزش از مشتریان خود تصریح كرد «تلاش می گردد این مدت كوتاه تر شود».
همچنین به مسافران سفرهای خارجی كه در این بازه زمانی برنامه سفر دارند، پیشنهاد شده است برای پیشگیری از بروز مشكلات در پرداخت عوارض خروج از كشور، پیش از این زمان و با استفاده از روش های حضوری و غیرحضوری عوارض خویش را پرداخت كنند.
به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، بانك ملی ایران بیستم شهریور 1307 در تهرانبه طور رسمی كار خویش را آغاز كرد و الان بیشتر از 3328 شعبه فعال در داخل، 14 شعبه فعال و چهار سابسیدری (شاخه زیرمجموعه) در خارج كشور با 180 باجه دارد.
این بانك در پنج ماهه نخست امسال 2 هزار و 303 میلیارد ریال از سهام شركت ها و بیشتر از 891 میلیارد ریال از اموال تملیكی خویش را واگذار كرد و 157 مورد از اموال تملیكی بانك با استفاده از مزایده، مذاكره و اقاله تعیین تكلیف شد كه ارزش ریالی آن به 891 میلیارد و 343 میلیون ریال می رسد.
در چهار سال قبل هم 785 مورد از املاك مازاد ملكی و تملیكی بانك به فروش رسید.

اقتصام*3061*1961*


1397/09/07
18:36:19
5.0 / 5
4459
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است