وزیر ارتباطات اعلام كرد:

اتصال سهمیه سوخت به كارت بانكی با زیرساخت دولت الكترونیك

اتصال سهمیه سوخت به كارت بانكی با زیرساخت دولت الكترونیك سیب پال: تهران- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: اتصال سهمیه سوخت به كارت بانكی از امروز(دوشنبه) با زیرساخت دولت الكترونیك برقرار و در صورت سهمیه بندی شدن سوخت، كارت بانكی بعنوان كارت سوخت عمل خواهد نمود.


به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «محمدجواد آذری جهرمی» امروز (دوشنبه) در محل این وزارتخانه در نشست با «علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی درباره خدمات دولت الكترونیك، اضافه كرد: با اتصال سهمیه سوخت به كارت بانكی، از روزی كه سوخت سهمیه بندی شود شركت ملی پخش فرآورده های نفتی سهمیه سوخت را به كارت بانكی اعلام می كند.
وی افزود: كار اتصال از بامداد امروز شروع شده و در این مرحله فقط اتصال مطرح است.
وزیر ارتباطات تصریح كرد: اتصال سهمیه سوخت به كارت بانكی با استفاده از زیر ساخت دولت الكترونیك انجام شده كه یكی از برنامه های شبكه ملی اطلاعات است.
به گفته آذری جهرمی، از اولین دقایق بامداد امروز (دوشنبه) تا ساعت 11 قبل از ظهر، نزدیك به 151 هزار رجوع به سامانه ثبت نام كارت سوخت ثبت شده كه این روند در روز های آینده برپایه جدول اعلام شده ادامه می یابد.
وزیر ارتباطات اظهار داشت: حدود 330 میلیارد تومان هزینه صدور كارت سوخت است كه با این اتصال، هزینه ها كاهش خواهد یافت.
براساس اعلام شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، «ثبت نام مالكان خودرو و موتورسیكلت فاقد كارت سوخت، به صورت الكترونیكی در سامانه خدمات دولت همراه به نشانی www.mob.gov.ir و اپلیكیشن خدمات دولت همراه، با نصب آن در گوشیهای هوشمند تلفن همراه در دسترس عموم قرار می گیرد.
ورود به سامانه های اینترنتی برپایه آخرین رقم شماره سمت راست تلفن همراه مالكان خودرو، انجام و از فردا با شماره 99 آغاز می گردد. در هیچیك از مراحل ثبت نام، چه به صورت حضوری در دفاتر پلیس +10 و چه به صورت اینترنتی، نیازی به عرضه رمزهای كارت های بانكی نیست».
این شركت قبل از این، از قطعی شدن بازگشت كارت سوخت اطلاع داده بود و ضرب الاجل 21 روزه ای از سوم تا 24 آذر برای ثبت نام كارت سوخت المثنی برای مالكانی كه فاقد كارت كارت سوخت، تعیین كرده بود.
اقتصام**2078**9132 ** 2023


1397/09/05
20:55:34
5.0 / 5
4492
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است