301 میلیاردریال تسهیلات توسط صندوق كارآفرینی مركزی پرداخت گردید

301 میلیاردریال تسهیلات توسط صندوق كارآفرینی مركزی پرداخت گردید سیب پال: اراك - مدیر صندوق كارآفرینی امید استان مركزی اظهار داشت: 301 میلیارد و 124 میلیون ریال تسهیلات در حوزه های مختلف اشتغال روستایی، ضروری و اشتغال داخلی توسط صندوق كار آفرینی امید این استان امسال پرداخت گردید.


سید«عمادالدین هزاوه ای» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: 163 میلیارد و 506 میلیون ریال این تسهیلات در قالب 194 طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به متقاضیان این پرداخت شده است.
وی افزود: 230 میلیون ریال منابع مالی پارسال در اولین مرحله اجرای طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری به صندوق كار آفرینی امید استان مركزی اختصاص یافت كه تابحال 70 درصد این اعتبارات جذب شده است و بقیه باز در مرحله انعقاد قرارداد قرار دارد.
مدیرصندوق كارآفرینی امید استان مركزی اظهار داشت: 30 میلیارد و 995 میلیون ریال از مجموع تسهیلات پرداخت شده امسال از محل منابع داخلی و 25 میلیارد و 780 میلیون ریال در امتداد اجرای تفاهمنامه این صندوق با اداره كل ورزش و جوانان، ستاد مبارزه با مواد مخدر، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای، شیلات و مركز ملی فرش استان در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.
هزاوه ای افزود: چهار میلیارد و 103 میلیون ریال این منابع مالی در قالب تسهیلات ضروری و 39 میلیون و 813 میلیون ریال باز در زمینه سپرده های مردمی برای تثبیت اشتغال در استان پرداخت شده است.
وی اشاره كرد: پرداخت تسهیلات صندوق كارآفرینی استان مركزی در زمینه های مختلف اشتغال روستایی، مستقیم و سپرده گذاری در مجموع حدود 500 احداث و تثبیت شغل در استان به دنبال داشته است.
استان مركزی با بیشتر از سه هزار واحد صنعتی، بعنوان قطب چهارم صنعت ایران و دومین قطب صنایع مادرتخصصی كشور مطرح است و به لحاظ تنوع در تولید در رتبه اول كشور قرار دارد.
1955/6013/


1397/09/03
15:44:54
5.0 / 5
4443
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است