استاندار ایلام :

طرح های اشتغالزا استان باید كیفی تر شوند

طرح های اشتغالزا استان باید كیفی تر شوند سیب پال: ایلام - استاندار ایلام تصریح كرد: طرح های اشتغالزایی مصوب در مرحله دوم واگذاری تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی باید كیفی تر باشند تا تحولی در اشتغال استان تولید كنند.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، قاسم سلیمانی دشتكی در كارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان تصریح كرد: نظارت بیشتری باید برای كیفی تر شدن طرح های مصوب مرحله دوم تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر صورت گیرد.
وی اضافه كرد: چند پروژه مهم در استان وجود دارد كه سرمایه گذاران خوبی هم متقاضی اجرای آنها هستند كه از نظر توجیه اقتصادی و اشتغالزایی در سطح بالایی هستند.
استاندار ایلام افزود: اجرایی شدن این طرح ها اشتغال واقعی در حد 400 نفر را در استان تولید خواهد نمود و بهتر است این تسهیلات به صورت هدفمند به این گونه طرح ها پرداخت گردد.
سلیمانی دشتكی از بانك های استان خواست به این گونه طرح های توجیه دار اقتصادی با دید مثبت نگاه و دستگاه های اجرایی هم تلاش كنند تا تسهیلات را به طرح هایی اختصاص دهند كه هم از نظر توجیه اقتصادی و هم از نظر اشتغالزایی كیفیت و كمیت بالایی داشته باشند.
وی اظهار داشت: نظارت مستمر بر طرح هایی كه تسهیلات دریافت كرده اند هم بازپرداخت تسهیلات را تضمین می نماید و هم اشتغالزایی بالایی را از این طرح های انتظار خواهیم داشت.
استاندار ایلام با اشاره به طرح های بی نام اضافه كرد: طرح های بی نامی كه دستگاه ها عرضه می دهند باید دارای توجیه اقتصادی و اشتغالزایی بالا باشند.
سلیمانی دشتكی خاطرنشان كرد: در بحث پشتیبانی از طرح هایی كه نیاز به سرمایه در گردش دارند و یا در حال توسعه هستند هم باید برنامه ریزی صورت گیرد و سهمی از تسهیلات را به آنان اختصاص دهیم.
وی تصریح كرد: باید در مرحله دوم واگذاری تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی طرح هایی كه دارای توجیه اقتصادی و اشتغالزایی بالا هستند برای عرضه تسهیلات در نظر گرفته شود تا هم از نظر كیفی و هم از نظر كمی تسهیلات را نظارت و بتوانیم جذب بالایی داشته باشیم و هم تحول واقعی در بحث اشتغال استان و كاهش نرخ بیكاری تولید كند.
وی در ادامه از مدیریت پتروشیمی ایلام خواست كه در اسرع وقت پیگیر اجرایی شدن طرح پ.پ ك. شود در غیر این صورت از همكاری با این شركت ممانعت به عمل می آید.
7177/6119


1397/08/29
14:53:53
5.0 / 5
3915
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تولید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است