معاون سازمان تامین اجتماعی:

42 میلیون نفر در كشور تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند

42 میلیون نفر در كشور تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند سیب پال: خرم آباد - معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: 42میلیون نفر در كشور از خدمات بیمه ای و حمایتی تامین اجتماعی بهره مند می شوند.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا رحیم اردلان روز دوشنبه درنشست بودجه پیشنهادی تامین اجتماعی استان های كرمانشاه، كردستان، ایلام، همدان و لرستان درسالن اجتماعات تامین اجتماعی خرم آباد گفت: با عنایت به اینكه در كشورتدابیرلازم جهت مقابله با تحریم ها درنظر گرفته كمیته ای باز با این نام در سازمان تامین اجتماعی تشكیل شده است.
وی اضافه كرد: پس ازایجاد كمیته مقابله با تحریم ها حوزه های تخصصی فعالیت خودرا انجام داده و شرایط استفاده بهینه از امكانات را فراهم می كنند.
معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی لزوم صرفه جویی در مصارف را از الویت كاری سازمان دانست و بیان كرد: نسبت به پارسال 14درصد مصارف این سازمان كاهش یافته كه به مسئولان استان ها باز سفارش می نماییم فعالیت های غیرضروری را كنار گذاشته و برای كاهش هزینه ها در این شرایط فعلی تلاش كنند.
اردلان افزود: درصورت همراهی مردم از این شرایط سخت عبور خواهیم كرد و سازمان پویایی خواهیم شد.
وی افزود: ماهانه 70هزارمیلیارد ریال میانگین پرداختی این سازمان به بیمه شدگان می باشد كه بیشتر این اعتبار از راه واحدهای اجرایی و حوزه های اقتصادی این سازمان تامین میگردد.
معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینكه 300هزارمیلیارد ریال اعتبارجاری به این نهاد بیمه ای تزریق شده است، بیان كرد: در صورت پرداخت یك سوم از طلب های تامین اجتماعی وضعیت سازمان بهبود پیدا می كند.
اردلان اظهار داشت: بازسازی و نوسازی خیلی از بیمارستان های تامین اجتماعی كشور درسال گذشته صورت گرفت و تجهیزات آنها بروز شد و تامین و تجهیزمنابع باز در دستور كار سازمان قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینكه بودجه سال 98 استان های كرمانشاه، كردستان، ایلام، همدان و لرستان در این نشست جمع بندی می شود، اظهارداشت: در هفته های آینده بودجه سایراستان های كشور باز جمع بندی خواهد شد.
7273/3210


1397/08/21
18:46:55
5.0 / 5
3630
تگهای خبر: اقتصاد , بیمه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است