طرح جامع بانكداری در كمیسیون اقتصادی مجلس بررسی گردید

طرح جامع بانكداری در كمیسیون اقتصادی مجلس بررسی گردید سیب پال: تهران- عضو كمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: بررسی جزئیات طرح جامع بانكداری اسلامی در جلسه فوق العاده امروز - شنبه - این كمیسیون شروع شد.


«فاطمه حسینی» روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهارداشت: جلسه فوق العاده كمیسیون اقتصادی مجلس در حالی برگزار می گردد كه نمایندگان دو هفته به تعطیلات رفته اند و این جلسات بنا بر ماموریت علی لاریجانی به منظور بررسی وضعیت اقتصادی كشور تشكیل می گردد.
وی اضافه كرد: جمعی از اعضای كمیسیون اقتصادی مجلس قبل از این در نامه ای به رییس مجلس درخواست نمودند كه این كمیسیون، یك هفته از دو هفته تعطیلات مجلس را برای رسیدگی به پیش نویس طرح جامع بانكداری اختصاص دهد.
حسینی تصریح كرد: از این رو مقرر شد این كمیسیون از 14 تا 20 شهریور برای رسیدگی به پیش نویس قانون جامع بانكداری كه تجمع چهار لایحه و لایحه بانكی (طرح بانكداری، طرح بانك مركزی، طرح تاسیس بانك توسعه ایران و لایحه اصلاح قانون پولی و بانكی) است، جلسه داشته باشد.
وی همینطور اظهار داشت: مقرر است عبدالناصر همتی رییس كل بانك مركزی با حضور در جلسه دوم كمیسیون اقتصادی مجلس كه قبل از ظهر امروز برگزار می گردد گزارشی در مورد سیاست های ارزی كشور عرضه كند.
سیام**9121**1336


1397/06/17
15:57:18
5.0 / 5
4055
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , بانك مركزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است