ارزش سهام شركت صدرا 36 برابر شد

ارزش سهام شركت صدرا 36 برابر شد سیب پال: بوشهر - مدیرعامل شركت صنایع دریایی ایران (صدرا) اظهار داشت: از زمان شروع به كار قرارگاه خاتم در شركت صدرا ارزش سهام این شركت 36 برابر شده است.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، سردار محمد رحیم دهقانی روز شنبه درگفت و گو با خبرنگاران در بوشهر اضافه كرد: ارزش سهام شركت صدرا تا قبل از ورود قرارگاه خاتم 450 ریال بود كه این میزان اكنون به 16 هزار و 500 ریال افزایش یافته است.
وی بیان كرد: سهام صدرا اكنون در بازار بورس 14هزار ریال خرید و فروش می گردد.
دهقانی افزود: تجهیزات سایت كشتی سازی صدرا در بوشهر بعد از گذشت پنج سال امسال بازسازی شده و در 2 هفته آینده افتتاح می گردد.
وی اضافه كرد: با فعال شدن این ظرفیت پیش بینی می گردد سهم اشتغال سه هزار نفری صدرا به میزان قابل توجهی افزایش یابد.
دهقانی تصریح كرد: در صورت وجود سفارش كار افزایش ظرفیت اشتغال صدرا در بوشهر تا سقف 20 هزار شغل وجود دارد.
وی اظهار داشت: این شركت در ساخت كشتی و شناورها ظرفیت قابل توجهی دارد كه با تكیه به این توان نقش متخصصان عرصه كشتی سازی را در اقتصاد كشور بیش از پیش افزایش داد.
دهقانی تصریح كرد: وقتی در حوزه شناورهای خدماتی از ظرفیت شناورهای خارجی استفاده می گردد این مهم نشان داده است كه باید بیش از پیش به فعال سازی ظرفیت تولید صدرا كمك گردد.
مدیر منطقه جنوب شركت صدرا اظهار داشت: ساخت 10 سكوی پارس جنوبی توسط شركت صدرا نشان از ظرفیت و توان داخلی برای پروژه های شاخص حوزه نفت و گاز است.
علی زارعی اضافه كرد: این پروژه ها در واقع نمونه بارزی از شعار' ما می توانیم' است كه در این چند سال به منصه ظهور نشسته است.
7212/6043


1397/06/10
16:10:02
5.0 / 5
3996
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بازار , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است