یك مدیر در صنعت بیمه:

مشكلات اقتصادی بدون شفاف سازی حل نمی گردد

مشكلات اقتصادی بدون شفاف سازی حل نمی گردد سیب پال: تهران- مدیرعامل بیمه سامان بر نقش و تاثیرگذاری رسانه ها در آگاه سازی مردم تصریح كرد و اظهار داشت: با شفاف سازی می توان راهكار های مختلفی را برای حل مشكلات اقتصادی پیدا نماییم.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، احمدرضا ضرابیه روز چهارشنبه در نشستی خبری اضافه كرد: مشكلاتی چون نوسان های ارزی و كاهش ارزش پول ملی در دیگر كشورهای جهان هم رخ داده است و می توانیم از تجارب آنها، مشكلات كشور را حل نماییم.
وی بر شفاف سازی عملكرد شركت ها و بردن فعالیت های اقتصادی به فضای شیشه ای تصریح كرد و اظهار داشت: رسانه ها می توانند در شفاف سازی مسائل برای مردم به ما كمك كنند.
این مدیر صنعت بیمه تصریح كرد: در شرایطی كه مردم نیاز به پس انداز دارند، می توان انواع بیمه نامه های سپرده گذاری و عمر را به آنها ارائه كرد اما به علت طولانی مدت بودن بیمه نامه های عمر، نیاز است به مردم اطمینان دهیم سپرده گذاری آنها از این طریق در دهه های آینده به سوددهی مناسب می رسد.
ضرابیه اظهار داشت: خانواده های ایرانی با پس انداز و سرمایه گذاری در بیمه های عمر در جریان تولید و اقتصاد كشور اثرگذار خواهند بود تا سرمایه موردنیاز تولیدكنندگان داخلی تأمین شود.
اقتصام*2025 ** 2023


1397/05/18
18:37:21
5.0 / 5
4101
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است