بانك شهر تحقق گر عدالت اجتماعی است

بانك شهر تحقق گر عدالت اجتماعی است سیب پال: عضو مجلس خبرگان رهبری با مطرح كردن این موضوع كه نقش بانك در تامین منابع مالی پروژه های عمرانی و فرهنگی شهرهای مختلف بی بدیل می باشد، این بانك را تكیه گاه شهر و شهروندان معرفی كرد.


حجت الاسلام و المسلمین كازرونی عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینكه نقش بانك شهر در مسیر پیشرفت پروژه های عمرانی كرج مشهود و غیر قابل انكار است، گفت: به كمك بانك شهر پروژه های نیمه كاره بسیاری در مركز استان البرز و البته در بسیاری از كلانشهرهای كشور به سرانجام رسیده است.
وی با اشاره به ساخت بزرگراه شمالی كرج كه ادامه اتوبان همت را به انتهای شهر كرج متصل می‌كند،گفت: كاهش ترافیك اتوبان تهران - كرج وبهبود وضعیت آلودگی هوا از مهمترین و اساسی ترین دستاوردهای بهره برداری از بزرگراه شمالی خواهد بود.
حجت الاسلام و المسلمین كازرونی تصریح كرد: اكنون روند اجرایی این پروژه عظیم با پرداخت تسهیلات از سوی بانك شهر به خوبی پیش می رود و امیدواریم در آینده نزدیك به بهره برداری برسد.
وی با تاكید براینكه بانك شهر در اقدامات خود، تامین منافع شهروندان شهرهای مختلف كشور را در دستور كار قرار داده است، ادامه داد: این بانك با سرمایه گذاری های مناسبی كه در پروژه های شهری انجام داده ،توانسته گام های بلندی در مسیر تحقق عدالت اجتماعی و اشتغال جوانان بردارد.
حجت الاسلام و المسلمین كازرونی افزود: با وجود آنكه زمان كوتاهی از شروع فعالیت بانك شهر می‌گذرد اما این بانك توانسته خدمات بسیار شایسته‌ای را به شهروندان ارائه و خود را به‌عنوان یك بانك شهروند مدار مطرح كند.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینكه اساس تشكیل بانك جمع آوری سرمایه های خرد و به كارگیری آن در كارهای كلان است، عنوان كرد: بانك شهر با جمع آوری سرمایه شهروندان توانسته به عمران و آبادانی شهرهای آنان كمك كند.
 وی تاكید كرد: بانك شهر در حال حاضر تكیه گاه بسیار محكمی برای شهر و شهروندان است و نقش این بانك در تامین منابع مالی پروژه های عمرانی و فرهنگی شهرهای مختلف بی بدیل است.
حجت الاسلام و المسلمین كازرونی در ادامه گفت: خوشبختانه این بانك منابع خود را در اختیار تمامی شهرداری های شهرهای كشور قرار داده و از آنها حمایت كرده است.
1396/04/18
17:45:37
5.0 / 5
5462
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است