استاندار همدان: كار تولید را گره نزنید

استاندار همدان: كار تولید را گره نزنید سیب پال: همدان - استاندار همدان بااشاره به عزم جدی و تغییر ناپذیر نظام مقدس جمهوری اسلامی در پشتیبانی از تولید و اشتغال، اخطار داد: نباید كار تولید و تولید كننده را گره زد و در این ارتباط با كسانی كه در كار سرمایه گذاری و تولید مانع تولید كنند، مقابله می نماییم.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا؛ محمدناصر نیكبخت روز یكشنبه در جلسه اعضای كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تصریح كرد: اگر خواهان تحقق اقتصاد مقاومتی و بهبود تولید و اشتغال هستیم، باید تنبلی، بی تفاوتی و گره زدن كارها را كنار گذاشت.
وی سرمایه گذاری را اصلی مهم و پشتیبانی از این قشر را سیاست اصلی دولت برشمرد و اعلام نمود: دستگاه های اجرایی و بانكها در زمینه حل مسائل و مشكلات تولید از هرگونه اهمال و تولید مانع بپرهیزند.
استاندار همدان همینطور از تمكین نكردن برخی بانك های استان در مورد بخشودگی سود تسهیلات معوق واحدهای تولیدی و صنعتی گلایه نمود و اضافه كرد: این مورد به پشتوانه مصوبه مجلس به بانكها ابلاغ گردیده و اجرای آن لازم است.
وی تصریح كرد: بدهی معوق یكی از اشكالات بزرگ واحدهای تولیدی همدان است كه با تعامل بانكها قابل حل است.
نیكبخت با اشاره به اینكه هیچ ابهامی در مصوبات مجلس شورای اسلامی وجود ندارد، اظهار داشت: روسای تمام بانكها به استناد كارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، قانون بخشودگی سود را اجرا كنند.
به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، در این نشست تخصصی وصول مطالبات كارخانه قطعه سازان از كارخانه های خودروسازی كشور و رفع مشكل سرمایه در گردش این واحد صنعتی توسط استاندار همدان مورد پیگیری قرار|گرفت.
همچنین مشكلات طرح توسعه كارخانه كاویان پود واقع در شهرستان اسدآباد با اشتغال 120 نفر حل و موانع پیش روی كارخانه سیمان نهاوند با منابع طبیعی هم با وساطت استاندار همدان از میان برداشته شد.
7527/2090


1397/04/17
13:51:00
5.0 / 5
4073
تگهای خبر: بانك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است