معاون نظارت بر نهادهای مالی:

شناخت مردم باعث انتقال سرمایه غیرمولد به بورس می گردد

شناخت مردم باعث انتقال سرمایه غیرمولد به بورس می گردد سیب پال: تهران- معاون سازمان بورس و اوراق بهادار تهران اظهار داشت: فرهنگ سازی سبب می گردد تا مردم با بازار سرمایه آشنا شده و بخشی از نقدینگی مردم، بخصوص از بخش های غیرمولد جامعه جذب بورس می گردد.


به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «سعید فلاح پور» روز شنبه در آیین افتتاحیه دومین دوره لیگ ستارگان بورس، اضافه كرد: بازار سرمایه از بازارهای مهم مالی دنیاست كه می تواند منابع مالی را جذب نماید.
وی اظهار داشت: این دوره از مسابقات، در قالب كشوری برگزار می گردد و آغاز لیگ ستارگان، عاملی برای تشویق به كارآفرینی است.
عضو هیات مدیره سازمان بورس خاطرنشان كرد: اولین دوره لیگ ستارگان بورس، ابزارهای كمتری در رقابت مورد استفاده تیم ها قرار گرفت، اما امسال برای آنكه این رقابت مهم بورسی به شرایط واقعی بازار نزدیك تر باشد، محدودیت ها كمتر شد و در معاملات از ابزار های مالی بیشتری استفاده می گردد.
وی پیرامون پیشرفت های موجود در بازار سرمایه اظهار داشت: امكانات در این بازار به سرعت تغییر كرده و سرعت تغییرات بیش از گذشته است.
«یاسر فلاح» دبیر اجرایی لیگ ستارگان بورس هم برگزاری این مسابقات را، راهی به سمت ارتقای فرهنگ سازی و آموزش بازار سرمایه دانست.
وی ابراز امیدواری كرد: بعد از اتمام این دوره، شاهد ارتقای سواد مالی گروه نخبه و دانشگاهی كشور باشیم.
به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، دومین لیگ ستارگان بورس با حضور سعید فلاح پور، عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر نهاد های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار و شماری از فعالان بازار سرمایه و اساتید دانشگاه كار خویش را آغاز كرد.
در این مسابقات، 35 تیم دانشجویی حضور دارند كه با اعتبار اختصاص یافته توسط سازمان بورس در فضای واقعی و كنترل شده تالار بورس مبادرت به معاملات سهام می كنند.
اقتصام *2022*1070* 1559


1397/04/16
17:11:20
5.0 / 5
4166
تگهای خبر: ابزار , بازار , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است