استاندار قزوین:

طرح های اشتغالزا باید در اولویت دریافت تسهیلات بانكی باشند

طرح های اشتغالزا باید در اولویت دریافت تسهیلات بانكی باشند سیب پال: قزوین-استاندار قزوین اظهار داشت: طرح های با اشتغالزایی بالا و قابل توجه باید در اولویت دریافت تسهیلات بانكی قرار بگیرند.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، عبدالمحمد زاهدی روز پنجشنبه در دیدار با مدیرعامل بانك كشاورزی ایران اضافه كرد: بانك ها در ارائه تسهیلات باید طرح هایی كه منجر به اشتغالزایی بیشتر می شوند را در اولویت قرار دهند.
وی تصریح كرد: همینطور باید طرح های بزرگ، زودبازده و دارای توجیه اقتصادی در اولویت پرداخت تسهیلات بانكی قرار بگیرند.
استاندار قزوین تصریح كرد: طرح های اقتصادی پیش از ارسال به بانك ها برای دریافت تسهیلات باید خوب غربالگری شوند تا موارد اولویت دار زودتر در ردیف دریافت وام قرار بگیرند.
زاهدی با اشاره به اعتبارات اشتغالزایی روستایی كه از محل صندوق توسعه ملی در قالب تسهیلات به طرح های اقتصادی اختصاص پیدا می كند، تصریح كرد: باید بانك ها در ارائه این گونه وام ها تسریع ببخشند تا شاهد اجرای زودتر طرح ها كه منجر به ایجاد اشتغال برای جوانان می شود، باشیم.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به كم رغبتی كشاورزان برای بیمه كردن محصولات خود، اظهار داشت: باید برای حل این معضل با یك برنامه ریزی مدون و جامع اقدام نمود تا در حوادث و بلایای طبیعی مانند سرمازدگی امسال شاهد خسارات جبران ناپذیر به بهره برداران این بخش نبود.
رییس سازمان جهاد كشاورزی قزوین هم در این نشست اظهار داشت: بانك ها باید در مورد پرونده های دارای مشكل كه امكان دریافت تسهیلات اشتغالزایی روستایی را ندارند به دستگاه های مربوطه همچون جهاد اطلاع رسانی كنند تا طرح های جایگزین را برای آنها ارسال نماییم.
فاطمه خمسه خواهان سرعت بخشیدن به پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در بخش كشاورزی شد و اظهار داشت: ارائه این وام ها ضمن تولید اشتغال، بهره وری، تولید محصول را افزایش داده و در نهایت به رونق اقتصادی این حوزه كمك می نماید.
3013


1397/04/08
15:42:34
2.5 / 5
4024
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
تشریفات عروسی:
https://markaztalar.com/%D8%AA%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-1
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است