معاون استاندار قزوین:

مدیران بانكی كم كار باید بركنار شوند

مدیران بانكی كم كار باید بركنار شوند سیب پال: قزوین-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین اظهار داشت: مدیران بانكی كم كار در حوزه ارائه تسهیلات اشتغالزایی و رونق تولید باید از سمت خود بركنار شوند.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، منوچهر حبیبی روز سه شنبه در نشست كارگروه اشتغال و سرمایه گذاری قزوین اضافه كرد: همكاری مناسبی از بیشتر بانك های استان در مورد ارائه تسهیلات مصوب به منظور اشتغالزایی و رونق تولید نمی بینیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین اظهار داشت: با عنایت به حساسیت مبحث اشتغال در سطح ملی و اولویت مسئولان نظام در این حوزه، جلسات كارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان از این پس به شكل روزانه تشكیل می گردد.
این مسئول با اشاره به وجود معضل بیكاری در كشور و استان، اضافه كرد: درست است كه میزان بیكاری در قزوین با رشد منفی روبرو بوده است ولی خیلی از افراد هنوز بیكار بوده و بروكراسی اداری مانع بزرگی در جهت تولید اشتغال و سرمایه گذاری خصوصی در استان به حساب می آید.
وی همینطور اظهار داشت: با عنایت به نبود همكاری لازم از جانب بانك های عامل در استان برای ارائه تسهیلات لازم به كارآفرینان، نماینده بانك ها هر روز باید در جلسه كارگروه اشتغال استان حضور داشته و به صورت روزانه گزارش عملكرد خویش را به این كارگروه عرضه كنند و در صورت عدم شركت و یا عرضه گزارش با سرپرستی كل بانك ها در جهت تعویض مدیر شعب استان رایزنی خواهد شد.
حبیبی تصریح كرد: بانك های عامل باید برای ارائه تسهیلات به مردم مشكل تراشی نكرده و در این خصوص مانع تولید نكنند.
وی اظهار نمود: تمام اعضای كارگروه موظف می باشند شخصا در كارگروه روزانه شركت كرده و به ارائه گزارش عملكرد بپردازند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین با ابراز گلایه از مدیران ذیربط در حوزه اشتغال، اظهار داشت: روند تخصیص تسهیلات به هیچ عنوان زیبنده استان نبوده و تمام مدیران باید بیش از پیش و چند برابر توان خود برای گرفتن تسهیلات از بانك ها با عرضه طرح های موجود تلاش كنند.
حبیبی اضافه كرد: فرمانداران هم با نگاه توزیع پول به روند تخصیص تسهیلات نگاه می كنند و از عرضه طرح های بزرگ برای مصرف تسهیلات و سرمایه گذاری های عظیم در جهت تولید اشتغال بالا خودداری می كنند كه این نگرش باید تغییر یابد.
6104*3013


1397/03/01
19:30:42
5.0 / 5
4149
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است