نماینده مجلس: تقاضای ارز باید مدیریت شود

نماینده مجلس: تقاضای ارز باید مدیریت شود سیب پال: بجنورد- عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت مجلس و قوه قضائیه از تصمیم ارزی دولت با تاكید بر اینكه باید همه از تصمیم ارزی دولت حمایت نماییم اظهار داشت: تقاضای ارز باید در سطح كشور مدیریت شود.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، هادی قوامی پنجشنبه در نشست با شماری از مدیران اقتصادی استان خراسان شمالی اظهار نمود: اكنون میزان عرضه ارز در كشور، 95 میلیارد دلار است اما میزان تقاضای ارز 50 میلیارد دلار است.
رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: با وجود اینكه شاهد مازاد عرضه ارز هستیم، اما به دلیل هایی چون سفته بازی ها بازار ارز نیاز به مدیریت دارد.
وی اظهار داشت: در تخصیص ارز به واردات، باید كالاهای اساسی و سرمایه ای در اولویت باشد.
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه آغاز امسال با شوك ارزی رو به رو شدیم اظهار داشت: البته این شوك ارزی قابل پیش بینی بود.
عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در بخش دیگر سخنان خود با تاكید بر استفاده از منابع استانی و جذب اعتبارات ملی اظهار نمود: در كنار اعتبارات استانی می توان با كمك اعتبارات ملی، به اجرای طرح ها سرعت داد.
7185/ 6042


1397/02/07
19:29:52
5.0 / 5
4008
تگهای خبر: ارز , دلار , عرضه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است