56 میلیارد ریال برای درمان مددجویان كمیته امداد هرمزگان هزینه شد

56 میلیارد ریال برای درمان مددجویان كمیته امداد هرمزگان هزینه شد سیب پال: بندرعباس - معاون حمایت و سلامت خانواده كمیته امداد امام خمینی(ره)هرمزگان اظهار داشت: مبلغ 56 میلیارد ریال هزینه در 11 ماه نخست امسال با استفاده از بیمه پایه و مكمل برای بهداشت و درمان مددجویان تحت پوشش این نهاد در استان پرداخت شده است.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، مهرداد تاجیك روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اضافه كرد: این میزان اعتبار برای درمان 46 هزار نفر از مددجویان زیر پوشش كمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان هزینه شده است.
وی بیان داشت: كمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان برای عرضه خدمات درمانی به جامعه هدف خود با 133 مركز درمانی دولتی و خصوصی استان شامل درمانگاه ها، پزشك عمومی و متخصص در بیمارستان های دولتی، درمانگاه و كلینیك های تخصصی سراسر استان و 36 داروخانه قرارداد همكاری دارند.
معاون حمایت و سلامت خانواده كمیته امداد هرمزگان تصریح كرد: سرانه بستری برای هر بیمار تحت حمایت در سال 96 حدود 12 میلیون ریال است كه در این مدت، 18 هزار مددجو به پزشك خانواده و هم چنین 32 هزار نفر از مددجویان به پزشك متخصص مراجعه نموده اند.
تاجیك افزود: عرضه فعالیت ها در حوزه حمایت و سلامت خانواده به مددجویان كمیته امداد هرمزگان در سه بخش بیمه پایه، بیمه مكمل و بهداشت هدف گذاری شده است كه در مورد درمان مددجویان این نهاد با استفاده از ارجاع بیماران تحت حمایت به پزشك خانواده خدمات بیمه پایه آنان صورت می گیرد.
وی یاد آورشد: در طول سال قبل هم كمیته امداد هرمزگان بیش از 64 میلیارد ریال با استفاده از بیمه پایه و 19 میلیارد ریال با استفاده از بیمه مكمل برای هزینه های درمان به مددجویان تحت حمایت پرداخت كرده است.
52 هزار و 250 خانوار تحت حمایت كمیته امداد هرمزگان قرار دارند كه بیش از 69 درصد این خانوارها در روستاها ساكن هستند.
7195/6048

* آگاهی از آخرین اخبار استان در كانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینك جستجو كانال: سیب پالbandarabas@
*ایمیل: سیب پال.hormozgan@yahoo.com


1396/12/09
14:23:54
5.0 / 5
4235
تگهای خبر: بیمه , خدمات , عرضه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است