سایت پیش فروش سكه هنوز فعال نشده است

سایت پیش فروش سكه هنوز فعال نشده است سیب پال: تهران - بانك ملی ایران در حالی از آغاز پیش فروش سكه از بامداد امروز (سه شنبه) در شعب منتخب سراسر كشور اطلاع داده كه هنوز سایت مربوط به ثبت نام رجوع كنندگان فعال نشده است.


بررسی میدانی خبرنگار ایرنا از برخی شعب بانك ملی ایران در سطح شهر تهران نشان داده است كه هنوز امكان ثبت نام از مردم برای انجام پیش فروش سكه وجود ندارد و كاركنان شعب به مردم وعده می دهند تا ظهر امروز سامانه مربوطه فعال شود.
نكته قابل تامل دیگر، خلوتی شعب منتخب طرح پیش فروش سكه بود كه نشان می داد هنوز مردم به این طرح روی خوش نشان نداده اند.
طرح پیش فروش سكه با هدف پوشش تقاضای مصرفی خانوارها و تقاضای سرمایه گذاری در سراسر كشور، از امروز در 1131 شعبه بانك ملی ایران آغاز می گردد و سكه های تمام منقش به تصویر حضرت امام خمینی (ره) به تاریخ 1386 كه توسط بانك مركزی ضرب شده است، در این طرح به متقاضیان فروخته خواهد شد.
همه افراد بالای 18 سال می توانند به هر تعداد، سكه پیش خرید كنند. سكه ها در دو سررسید شش ماه و یك ساله به متقاضیان تحویل خواهد شد.
ودیعه دریافتی برای هر قطعه سكه 10 میلیون ریال است و مابه التفاوت قیمت آن در زمان تحویل دریافت خواهد شد. برای سكه های تحویلی در سررسید 6 ماه 4 درصد و برای سكه های تحویلی در سررسید یك ساله 9 درصد تخفیف از قیمت روز تحویل در نظر گرفته شده و مالیات بر ارزش افزوده هم از آنها دریافت نمی گردد.
خریداران، برای تحویل سكه های پیش خرید شده در زمان سررسید فقط می توانند به شعبه ای كه عملیات پیش خرید در آن انجام شده رجوع كنند.

اخبار اقتصادی ایرنا در تلگرام: IRNAeco@
اقتصام*2025** 6075
خبرنگار: لیلا جودی** انتشاردهنده: زهرا هجینی نژاد


1396/11/17
15:48:07
5.0 / 5
4760
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است