برنامه ریزی بانك پاسارگاد در بورس

برنامه ریزی بانك پاسارگاد در بورس سیب پال: مدیرعامل بانك پاسارگاد از عرضه سهام یكی از شركت های ارزشمند این بانك در بورس كشور آگاهی داد.


در پی توفیقات مكرر گروه مالی بانك پاسارگاد و نیز پایه گذاری و عرضه سهام بنگاه های توانمند اقتصادی به جامعه فعالان عرصه كسب و كار، دكتر مجید قاسمی مدیر عامل بانك پاسارگاد عنوان كرد كه در نظر دارد سهام شركت دانش بنیان فناپ (فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد) را طی ماه های آتی برنامه ریزی كرده و برای عرضه در بورس كشور آماده كند.
شركت فناپ با در اختیار داشتن بیش از سه هزار نفر همكار توانمند در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نه تنها اعتماد مدیران نظام بانكی و پرداخت الكترونیكی كشور را جلب كرده و خدمات خود را به گستره صنعت مالی كشور عرضه می كند، بلكه با توسعه خدمات خود در موضوع زندگی هوشمند، خدماتی در حوزه های شهر هوشمند، سازمان هوشمند و شهروند هوشمند را نیز پایه ریزی كرده و توسعه داده است.
همچنین با كسب اعتبار در حوزه فناوری ارتباطات و ارائه ی سرویس های ارزش افزوده بر بستر هر سه اپراتور موبایل كشور، هم اكنون با اخذ مجوزهای مربوط به برنامه ریزی توسعه ارتباطات پهن باند و اپراتورهای مجازی موبایل و همچنین عرضه ی محتوا و خدمات در این بستر اقدام می كند.
بانك پاسارگاد امیدوار است كه تا پیش از پایان سال جاری شرایط برای عرضه سهام ارزشمند شركت فناپ برای سرمایه گذاران علاقمند را فراهم كند.
 

1396/05/07
19:03:39
5.0 / 5
5446
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است