با همكاری ایمیدرو و شركت راه آهن؛

نقشه راه توسعه ناوگان ریلی معدنی تهیه می شود

نقشه راه توسعه ناوگان ریلی معدنی تهیه می شود به گزارش سیب پال نقشه راه توسعه ناوگان ریلی معدنی با هدف توسعه مسیرهای ریلی در رابطه با معدن و صنایع معدنی، با مشارکت ایمیدرو، ایدرو و شرکت راه آهن بزودی رونمایی می شود.


به گزارش سیب پال به نقل از خبرگزاری ایرنا از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، رئیس هیات عامل ایمیدرو در نشست هم اندیشی توسعه ریلی معدنی که با حضور مدیرعامل شرکت راه آهن ایران و رئیس هیات عامل ایدرو برگزار شد، اضافه کرد: ایمیدرو آماده گسترش همکاری ها برای توسعه حمل و نقل ریلی است و بطور حتم این رویکرد علاوه بر خدمت رسانی به عموم مردم، حمل بار صنایع معدنی را تسهیل کرده و سرعت خواهد بخشید.
«وجیه الله جعفری» اضافه کرد: در این راستا، کارگروه مشترکی بین سازمان های ذی ربط و با تمرکز بر بهره مندی از ظرفیت های داخلی تشکیل شده است تا اهداف توسعه ای بیشتر از پیش سرعت یابد.
وی اظهار داشت: نقشه راه توسعه ناوگان ریلی معدنی در دستور کار است که در آن، ایمیدرو و شرکت راه آهن حوزه توسعه ریلی را بر عهده دارند و ایدرو در بخش ساخت لوکوموتیو مشارکت خواهد داشت.
در ادامه این نشست، مدیرعامل شرکت راه آهن اضافه کرد: یکی از عناصر مهم توسعه، حمل و نقل است که طبق بند ۲۴ سیاست های برنامه ششم توسعه ابلاغی رهبر معظم انقلاب، اولویت با حمل و نقل ریلی است.
«میعاد صالحی» اضافه کرد: توسعه خطوط، لوکوموتیو و واگن های باری، برنامه های ما در مشارکت با ایمیدرو و ایدرو است و در این حوزه توسعه مسیرهای ریلی در رابطه با صنایع معدنی در چارچوب نقشه راه توسعه ناوگان ریلی معدنی تهیه شده و سپس وارد فاز اجرا می شویم.


منبع:

1400/09/14
12:29:27
0.0 / 5
261
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است