آخرین وضعیت واگذاری سرخابی ها

آخرین وضعیت واگذاری سرخابی ها معاون پذیرش فرابورس ایران درمورد آخرین وضعیت پذیرش استقلال و پرسپولیس در بازار سرمایه اظهار داشت: طی جلسات مشترک برگزارشده با وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی، مقرر شده است که این شرکت ها با عنایت به سهامی عام بودن و مصوبه شورایعالی بورس، در بازار پایه فرابورس درج شوند و از این طریق سهام آنها برای عموم مردم عرضه شود.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، حجت اسماعیل زاده درباره آخرین وضعیت پذیرش دو شرکت استقلال و پرسپولیس در فرابورس شفاف سازی کرد و خبر داد: هم اکنون استقلال و پرسپولیس درحال پیمودن مسیر ثبت این شرکت ها نزد سازمان بورس و اوراق بهادار هستند و پس از آن، نماد معاملاتی آنها در بازار پایه فرابورس درج خواهد شد.
وی ادامه داد: استقلال و پرسپولیس با عنایت به سطح استانداردهای فعلی این شرکت ها در حوزه مالی و گزارشگری نمی توانند در بازارهای اول و دوم یعنی بازارهای اصلی فرابورس پذیرش شوند و امکان حضور آنها در بازار سرمایه تنها از راه بازار پایه امکان پذیر است.
به قول او، طی جلسات مشترک برگزارشده با وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی، مقرر شده است که این شرکت ها با عنایت به سهامی عام بودن و مصوبه شورایعالی بورس، در بازار پایه فرابورس درج شوند و از این طریق سهام آنها برای عموم مردم عرضه شود.
بر طبق این گزارش و به نقل از فرابورس، معاون پذیرش فرابورس با یادآوری این که هم اکنون شرکتهای استقلال و پرسپولیس درحال پیمودن مسیر ثبت این شرکت ها نزد سازمان بورس هستند، تصریح کرد: پس از مرحله ثبت این شرکت ها، نماد معاملاتی آنها برای انجام معاملات در بازار پایه فرابورس درج خواهد شد تا در زمان مقتضی مقدمات لازم برای بازگشایی نماد آنها در بازار صورت بگیرد که مراتب آن اطلاع رسانی و اعلام خواهد شد.1400/03/18
22:51:21
0.0 / 5
57
تگهای خبر: بازار , بورس , سهام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است